2733
عنوان

میانگین ۵۰ درصد تراز ۹۸۰۰ داده

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 59 پست
از سال ۹۶ و ۹۷ به اینور چیزی به اسم کنکور آسون نداشتیم ما میگیم نسبت به تیر ۴۰۲ راحت تر بود و احتمال ...

۹۸ و ۴۰۱ آسون بودن 

ولی ۹۹ ۴۰۰ ۴۰۲ و ۴۰۳ سخت بودن 

ب نسبت تیر هم ک آسون باشه چون اکثر دوازدهمی آماده نیستن مث تیر پارسال میشه با این بازی گ امسال دراوردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم پارسال با امسال کنکور تو یع سطح بود فقط فرقش این بود که کنکور پارسال سری اول تو دی بود بود بچه ...

با تیر مقایسه کردم و نه عزیزم پارسال چ تیرش چ دیش سختتر بود حالا البته فرقیم نداره تراز با توجه به عملکرد جمعیته چ سخت چ اسون

من دوازدهم هستم ولی خدایی خیلی حیف شد

اره واقعا 

من حالا پشت کنکورم ولی میدونم اگه سخت میشد به سود ما و به ضرر شما میشد و حداقلش اینه الان کار درستو کردن به ما پارسال خیلی ظلم شد کنکور دی شرکت کردیم با اینکه هیچی بلد نبودیم و همین باعث شد کسایی که چندساله پشت بودن و فقط چند درصد از ما بیشتر زدن قبول بشن

اصلا نمیفهمم چرا کنکور دوبار کردن وقتی پذیرش یباره؟

اگه هدف تو صرفه جویی وقت بچه ها بود باید هر کنکور جداگانه پذیرش میکرد که این مشکلات همترازی پیش نیاد به خیلیا ظلم میشه این وسط خیلیام شانس میارن این وسط 

۹۸ و ۴۰۱ آسون بودن ولی ۹۹ ۴۰۰ ۴۰۲ و ۴۰۳ سخت بودن ب نسبت تیر هم ک آسون باشه چون اکثر دوازدهمی آماده ن ...

والا ۴۰۱ هم آسون نبود زیاد

دقیقا سرتاپایینش مشکله الان

من که دیگه نمیکشم زیر این همه استرس و ادا و اصول سنجش دوباره درس بخونم هرچی قبول بشم میرم فقط کارش شده پول از بچه ها بکنه و استرس تزریق کنه

اره واقعا من حالا پشت کنکورم ولی میدونم اگه سخت میشد به سود ما و به ضرر شما میشد و حداقلش اینه الان ...

پارسال که فاجعه بودش اخه تو دی هم کنکور میشع

خیلی ظلمه خیلی 

خرداد ماه رو از دماغمون در وردن  متنفرم ازشون به بچه های ۱۸ ساله اینقدر ظلم میکنن

پارسال که فاجعه بودش اخه تو دی هم کنکور میشعخیلی ظلمه خیلی خرداد ماه رو از دماغمون در وردن متنفرم ا ...

این دوساله فقط پشت کنکوری های آماده پارسال سود کردن تکلیفشون با کنکور مشخص کردن و رفتن حالا هعی سال به سال برای دانش آموزا سخت تر و برای پشت کنکوری ها ناممکن تر میشه 

فقط امیدوارم دولت جدید به این شیوه ایراد بگیره و جلوی این فشار روانی مضاعف رو بگیره

این دوساله فقط پشت کنکوری های آماده پارسال سود کردن تکلیفشون با کنکور مشخص کردن و رفتن حالا هعی سال ...

وزیر علوم دیروز گفته که خانواده ها نگران نباشن این مصوبه رو لغو نمیکنیم نمیزاریمم لغو بشع 

سر حرفمون هستیم 

خدارو شکر ۸ روز بعد به درک واصل میشن 

متنفرم از اون پورعباس زارعی 

پشت کنکوریا ریدن دهنشون دیگه به اونا چه اینقدر فشار اوردن به ماها که

جوابش مشخصه چون تیر سخت تره بود سطح آزمون خیلی هم مشخصه .یا اینکه داوطلبان قوی تر بودن که من میدونم به خاطر مورد اول هست .

خصوصا ریاضی که فاجعه بود اگه کسی پارسال ۵۰ میزد که رتبه برتر می‌بود 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
والا اردیبهشتم همچین اسون نبود والا

من مقایسه کردمبین این دو سال منظورم این نبود امسال آسون بوده در جواب سوالتون گفتم . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
اهان اوکی مرسی

خواهش عزیزم 

2706