2733
عنوان

دوستان خاهششششش میکنم بیاید راهنمایی کنید💔

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیگه تموم شد من مونده بودم با کلی یادگاری وو قلب شکسته تو این سن بدجور دلسته شده بودم و شده ام 

تا دو شب پیش بهش گفتم که بیاد کارش دارم وقتی اومد کش موم رو دستش بود اونو گرفتم ازش انداختم یه سیلی جلو ملت خابوندم تو گوشش ساکت موند وو هیچی نگفت

خوب بازم خوبه رابطه ازت نخواسته آخه دختر خوب تو این سن فقط به فکر درست باش

به لحظه ای فکر می کنم🍁🍁🍁که بعد از هر بار اشک ریختن🍁🍁🍁صورتم را با دستان خودم پاک می کنم🍁🍁🍁خودم را مرتب می کنم 🍁🍁🍁و به زندگی ادامه می دهم🍁🍁🍁به گذرا بودن همان لحظه فکر می کنم 🍁🍁🍁و گذرا بودن مابقی اتفاقات زندگی 🍁🍁🍁و گذشتن عمری که از شما چه پنهان 🍁🍁🍁به فردایش هیچ اعتباری نیست🍁🍁🍁 و در همان لحظه نفسی می کشم🍁🍁🍁هر اتفاقی که نیاز به بخشش من دارد می بخشم 🍁🍁🍁و می گذارم در گذشته ام برای همیشه بماند🍁🍁🍁و ادامه لحظه های باقی را 🍁🍁🍁 نوش جان می کنم

دیگل رفت تا امشب که بهم زنگ زد 

داشت گریه میکرد(امار کامل رابطه خودشو دختره رو دارم و میدونم النم باهمن)

زنگ زد گفت اره اولاش باتو اشنا شدم جای اونو برام بگیری 

خودم خبر نداشتم گذشت گذشت ولی الن که کنار اونم فهمیدم که تو واقعا فرق داشتی خیلی هم التماس کرد که بهم فرصت بده همه چیزو کم کم بدون اینکه اون دختره ازم دلخور بشه تموم میکنم برمیگردم هیچی برات کم نمیزارم گفت تموم این مدت فکرش پیش من بوده اون شب بعد از اینکه رفتم کش مو رو پیدا کرده دوباره دستش کرده عکسشم برام فرستاد که پیششه 

الن من موندم چیکار کنم باید بهش اعتماد کنم یا داره خامم میکنه باز گولم بزنه نابودم کنه؟

2706