2733
عنوان

چقدر سر و کله زدن با نوجوان‌ها سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1312 بازدید | 94 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه پسرم که هنوز ۴ سالش نشده هم همینهاصلا نمیفهمم اون از کجا یاد میگیره

از اونجا که خودتون می دید دستش،یا سرتون تو گوشیه،شما الگوی اونید

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
نه گوشی نه،تورو خدا اینکار رو نکنید،آینده شون خراب میشه،ببرش کلاس ثبت نام کن،براش کتاب های مناسب سن ...

همه اینکارارو می کنه ، در طول روز هم گوشی یک ساعت 

ولی خب انگار رو روانش تاثیر داره و ارضاش نمی کنه اون یک ساعت 

نه گوشی نه،تورو خدا اینکار رو نکنید،آینده شون خراب میشه،ببرش کلاس ثبت نام کن،براش کتاب های مناسب سن ...

هم کتاب هم کلاس همه چی فراهم 

اما به محص تموم شدن اونا. فقط میرن سراع گوشی 

هر ماه کلی هزینه براش می کنیم کلاس کتاب و... اما این گوشی رو نمی تونیم محدود کنیم دارم دیوانه میشم 

منم دوتا نوجوان دارم همینن دیشب اتفاقا سر همین بحث گوشی با همسرم بحثمون شد به من گیر داده تو گفتی گوشی برا بچه ها بخر حالا میتونی کنترلشون کن دختر کوچیکم اصلا از دستش نمی افته گوشی دست به سیاه و سفیدم نمیزنن

کی گفتههه بیا با من بزن ببین چ بچه مودبیم😁

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
البته تو دیگه اخرای نوجونی هستی ولی مادرتو اذیت نکن به حرفاش گوش بده فعلا درس بخون

مادرم مخالفه ولی من دوسش دارم ولی چون کوتاه نمیان میخوام ولش کنم هرچند دلم پیششه 

میگن چون پول نداره ولی هنوز سنش ۱۹ و سربازه

وقتی گوشی رو می گیری انگار زندگی رو ازشون گرفتی

غیر اینه🥲🥲🥲

خب الان ن هرروز بیرونیم

ن هرروز تفریحیم

افرادینثل منم صبح تا شب کلشون تو درسه الان پاشدم ک 7 برم درس بخونم واسه تیزهوشان روز تعطیل

خب همه خوشیامون این توعه دیگه اینم بگیرید چی میمونه دیگه🫠

@دخترکباهوش سابقم🗿🍻 فکرنمیکردم ی روز بخوام تعلیق شم؛ خلاصه ک کاربری یه ساله ام ب فنا رفت ولی برگشتم پیشتون با گودرت بیشتر😌
2706