2733
عنوان

شوهرم بیاید متاهل ها

| مشاهده متن کامل بحث + 4945 بازدید | 165 پست
چرا بهت حمله کنن مگه میخوای فوشش بدی ، مثل خودش جواب بده

خودش مثلا خاطره تعریف میکنع .. کلا ادم بی مزس .. شخصیت عنی داره ... یا میشینه پز میده شوهرش چی براش خریده شوهرش چ ماشینی داشته .. همش در حال پزه .. یا پای شوهرم نیشگون میگیره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اره میگم شوهرم میگ زن داداشم مثل خواهر بزرگمه من بچه بودم وارد خونمون شد مث خواهر بزرگس برام

ازین به بعد جاریت چیزی رو تعریف کرد بسوزی بگو اره وظیفشه شوهرم اخه خودشم میگه فلانی جای مادرم مثل مامانم میبینمش 🤗دهنشو برا همیشه می بنده

اخه تو جمع میگه ک نتونم چیزی بگم .. یچ بگم همه بهم حمله میکنن .. واقعا خ دلگیرم

تو همون جمع جواب بده، چیز بدی که نمیخوای بگی

بپرس منظورت چیه، بار چندمه داری میگی

کسی هم خواست دخالت کنی بگو فلانی احترامت واجبه ولی بذار خودشون جواب بدن، برای من سوال شده معنی این رفتار. از اخر هم جوابی که اون یا بقیه میدن مهم نیست، شما به هدفت میرسی که من فهمیدم داری کرم میریزی. اتفاقا تو جمع جلوی بقیه هم ضایع میشه و بقیه هم هوشیار میشن به رفتار ایشون با نوعروس خانواده. حتما هم ادب و آرامشت رو حین صحبت حفظ کن هم ابهتت بیشتر میشه هم بهونه دست کسی نمیدی

2706