2733

اینکه نتیجه کنکورم عوض میشد💔

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خببببب

اینکه امروز توی روز مراسمش از در بیاد داخل بگه بابا چرا گریه میکنید همش شوخیه🙁

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.ویرا ام🌼❤️😅

خواب...

💜مجنون مایکل 💜(کاربر جدید نیستم)زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفروش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها یک شبه مرا عجیب الخلقه خواندند. مرا هم‌جنس‌باز و کودک آزار خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند. 
چه رشته ای دوست داشتی؟

ترازو خرابه اولش دندون بعدش راضی شدم به پیرا الان همونم نمیتونم.....

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎

فعلا اینکه توی مصاحبه استخدامی قبول بشم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
خببببباینکه امروز توی روز مراسمش از در بیاد داخل بگه بابا چرا گریه میکنید همش شوخیه🙁

چیکارتون به رحمت خدا رفته؟

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
چیکارتون به رحمت خدا رفته؟

نزدیک ترین کسم توی سن ۲۴ سالگی

بعضی سختی‌ها رو باید بکشی، تا بفهمی راحتی یعنی چی. بعضی دوری‌ها رو باید تحمل کنی، تا بفهمی نزدیکی یعنی چی. بعضی تنهایی‌ها، طرد شدن‌ها، بدبیاری‌ها و نشدن‌ها، تنگ‌دستی‌ها و دردها رو باید تجربه کنی، تا بفهمی نقطه‌ی مقابلشون دقیقا کجاعه و کجاها باید قدرشون رو بدونی. اونجاست که آدم شاید کمی زندگی واقعی رو بفهمه.ویرا ام🌼❤️😅
2706