2733
عنوان

آخه چیکار کنم

145 بازدید | 10 پست

بچم هیچ غذایی نمیخوره جز سرلاک و یکی دونوع غذای تکراری.هیچی دیگه نمیخوره 

مگ میشه آخه 

عصبی شدم از بس فکر و خیال کردم 

خواهشن بیایید بگید شما هم بچه هاتون اینجوری بودن یا نبودن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهش مولتی ویتامین بده

ی شربتی هست اشتها اوره اسمشو نمیدونم فردا از ننم میپرسم بهتون خبر میدم چون داداشم غذا نمیخورد 

بازی بازی بدین بهش 

مهد کودکم شاید تاثیر داشته باشه چون داداشم ب هوای بقیه بچه ها میخورد

اره میدم

خب چند وقتشه بچه؟ پسر منم فوق العاده بد غذا بود. بعد سه چهار سالگی یکم بهتر شد. ولی حس میکنم شربت استئوکر خیلی موثر بود چون هر ویتامینی داده بودم. خیلی هم بالا میاورد معدش ضعیف بود بعد سه سالگی عسل طبیعی با عرق نعناع دادم بهتر شد

این جهان کوه است و فعل ما ندا/ سوی ما آید نداها را صدا
نزدیک به ۲ سال

از اول غذای میکس شده بهش دادی؟ ببین باید خیلی پوست کلفت باشی هر روز و هر روز باید تلاش کنی غذای جدید بپزی و بدون هیچ اصراری خودت بشینی بخوری. اجازه بده خودش بیاد سر سفره. اجازه بده خودش با قاشق بازی کنه. فقط سر سفره باشه و بازی کنه هیچ اشکالی نداره نهایتا اگر چیزی نخورد نیم ساعت بعد همونی که دوست داره رو بهش بده

بچه ی من هم همین طوریه.ما هم همین غذاهای تکراری رو که دوست داره رو مدام بهش میدیم. اما بهتر شد بعد از ۴ سالگی.

به شرط مقوی بودن همین تکراری ها رو بهش بده

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)