2733
باشه مرسی تا برم ی دو‌کلمه بخونم 💖

افری موفق باشی 😍 ♥️ 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
آها 😅آخه دیدم تایپیکای گذشته رو فککردم خودتون فیلم گرفتین فککردم اونجا زندگی مبکنبد

میرم و میام، هنوز اقامت دائم ندارم که بمونم😅 

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میرم و میام، هنوز اقامت دائم ندارم که بمونم😅

😍چه عالی ...چرا ژاپن؟

برا تحصیل اونجا رفتبد؟

هزینه زندگی چطوریه؟!

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
😍چه عالی ...چرا ژاپن؟برا تحصیل اونجا رفتبد؟هزینه زندگی چطوریه؟!

همسرم ژاپنی هستن. نه تحصیلی نرفتم، اما دارم اقدام میکنم امسال با ویزای تحصیلی برم. هزینه‌ها بستگی داره کدوم شهر باشین. ژاپن کلا کشور خیلی گرونیه اما شهرهای کوچیک هزینه‌ها به نسبت خیلی پایین‌تره تا شهرهایی مثل توکیو و اوساکا.

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
درصدام از حد انتطارم بهتر شد ترازم بدتر والا منم حال خوبی ندارم صبح رفتم سونوگرافی ازمایش

ازمایس چرا

میشه بگی چقدر شد تراز و درصدات

هم کار میکردم هم از فکر بدبختیم خوابم نمیبره

سلام‌ نجسیز ... نه خبر نیندیز؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهــ...امــّــــا...یه جوری برات سنگ صبوره...که هیچکدوم از رفیقای واقــعیـتـــ..به گرد پاش هم نمی رسن …
همسرم ژاپنی هستن. نه تحصیلی نرفتم، اما دارم اقدام میکنم امسال با ویزای تحصیلی برم. هزینه‌ها بستگی دا ...

😍چه جالبهههه 

درسته مرسی از اطلاعات مقیدتون♥️😍

😍چه جالبهههه درسته مرسی از اطلاعات مقیدتون♥️😍

خواهش میکنم عزیزم ❤️ 

خوابم نمیاد ،چشام هم  خسته اس هم درد گرفته 

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   
به علت وضع بد نشستن زمان درس خوندن پوست داخلی شکمم پاره شده

اوه اوه اوه انشالله خوب بشی

2706