2733
عنوان

دیروز در قبرستان کوچک شهرم

346 بازدید | 8 پست

در گوشه ای بچه ای ۸ساله که از طوفان شدید دیوار تازه ساخته شده روش ریخته شده بود به خاک سپرده شد

در گوشه ای دیگر جوانی به خاک سپرده شد که در خواستگاری دختر مورد علاقه اش از خانواده دختر جواب رد شنید و خودکشی کرده بود

و در گوشه دیگر جوانی که به طور ناگهانی و با سکته فوت شده بود 

من سرخاک حسین آقا همسایه مون که براش مراسم چهلم گرفته بودم ایستاده بودم قبرستان پُر شده بود از صدای شیون و گریه

کوچه های شهرم پر از غم ست♥

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روستای ما هم پر از غم بود این عید کل اهالی برای دیدار عزیزانشون به قبرستان اومده بودن😔

نه اینکه فکر کنی من هم برای دیدار رفته بودم من خودم هم زیر خاک رفته ای بیش نیستم منتها جسمم حتی ارزش خاک شدن هم ندارد حتی مرگ هم خریدار من نیست عزیزی هم بعد از مادرم ندارم که به من سر بزند😔

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
روستای ما هم پر از غم بود این عید کل اهالی برای دیدار عزیزانشون به قبرستان اومده بودن😔نه اینکه فکر ...

عزیزم💔

دلم گرفت 

آرامش سهم قلب مهربونتون باشه 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

تو احادیث مهدوی راجع به شیوع مرگ جوونها

در آخر الزمان خوندم.‌دور از جون جوانهامون

دقیقش یادم نیست.🥺

خدایا ....؟.......؟.......!!                                              ﺣﻤﺪ ﻭ ﺳﭙﺎﺱ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪﯼ است ﮐﻪ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺍﻭ ﺑﻮﺩ ﺍﻣﺎ ﻫﺮ ﺟﺎ ﺍﻭ ﺧﻮﺍﺳﺖ ﻣﻦ ﻧﺒﻮﺩﻡ !                                       خدایا ...…چه دارد آنکه تو را ندارد ؟؟                                                   و چه ندارد آنکه تورادارد.                                         اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺوعجل فرجهم.