2733
عنوان

باردارم حالم بده بیاینننن

| مشاهده متن کامل بحث + 221 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پاشو برو دکتر اگه این ویروس جدیده باشه برای بچت خطرناکه به خوابش نمی ارزه پاشو برو دکتر

خواب کجابود تازه یذره تونستم گوشی دست بگیرم همش درد شدید داشتم ازتوخواب بیدارشدم حالم بدشد

منکه تا پنج ماه و خردی شایدم شیش بالا می‌آوردم ولی دچار یبوست و .. شدم میگن  دمیترون باعث یبوست هم میشه گاهی روزی 3تا میخوردم داغون بودم از یه طرف تهوع و بالا آوردن از طرف دیگه یبوست

سعی کن خوراکی های سالمی که تهوع رو کم میکنن مصرف کنی

قرص نعنا فلفلی بخور .جویدنیه واسه سوءهاضمه خوبه

کاربری سوممه بی دلیل و بی خبر از همه جا و همه چیز تعلیق شدمم اخه چراااااا😎😎😎😎 اسم هارو اصلا نمیخونم شاید تو یه تاپیک باهات هم نظر بودم و یجای دیگه باهات جنگیدم تو به دل نگیرر.😍مدافع و حامی حقوق حیواناتم ❤❤ عشق میدم بهشون و صد برابر عشق میگیرم ازشون ،خدا هم اون بالا میبینه و دعاشونو در حقم مستجاب میکنه 🤗🤗.اگه جایی گربه یا سگی دیدی دنبالت میاد نمی‌خواد بترسونت یا آسیب برسونه  ،اون گشنشه حتی شده یه لقمه از غذاتو بهش بدی ، بخدا که صوابش کمتر از سیر کردن آدم گرسنه نیست . اینا هم مخلوق خدان،خدا دوسشون داشت که آفریدشون 😻پس توهم مخلوق خدارو دوست داشته باش اینا خیلی معصومن..😻😻 تو این روزای گرم بیاین بفکرشون باشیم حتی یه ظرف اب کوچیک کنار جدول تو پیاده رو یا زیر درخت  هم بزارین  باعث میشین یه موجود بی زبون از تشنگی دربیاد همین کارهای کوچیک باعث میشه اونا دعاتون کنن ، خدا هم ازون بالا میبینت و جبران می‌کنه واست ، اون موقع است که گره ای که  تو زندگیت داری  بخودیه خود باز بشه مشکلت حل بشه ،دست به خاک بزنی طلا بشه .من خیلیییی امتحان کردم و هربار هم جواب گرفتم ،تو هم امتحان کن دل بده به حیوونای بی پناه و یتیم ،زودتر از صدتا نذر و دعا و چله جواب میگیری . فقط یکبار امتحان کن فقط یکبار ❤من آرامش زندگیمو مدیون دعای این موجودات بی آزار و بی دفاعم ، از ته قلبم ایمان دارم  .....اگه امضامو میخونی بی توجه رد نشو کافیه یکبار امتحان کنی 😚🤗❤
هر درد داخلیی ک بگی داشتم تا ماهه نهولی من از روز اولللل تا ماهه پنجم فقط بالا اوردم از ماه پنج تا ش ...

ممنون اگه بهترنشدم شوهرم بیدارمیکنم بره بگیره..هرچیه بخاطر شامی هس ک خوردم چون اصلاتهوع نداشتم این مدت

2706