2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مث سگ فحشش میدم رمزو ازش میگیرم 

بگو یا رمزو بده یا قایمش کن بگو میبرم موبایلی برام بازش کنه 

هیچی نگید اعصاب ندارم امشب

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

عزیزم منم شوهرم چندماه بعد ازعروسی رمز گذاشت برای گوشیش اوایل پاپیچش میشدم بعد بیخیال شدم گفتم هرچی ازکاراش سردرنیارم راحت ترم مثلا چیزی ازش ببینم جنسی نه چیزای دیگه به روش بیارم چی میشه فقط پررو ترمیشه و دعوا هامون بیشترمیشه چون من قصد طلاق ندارم فقط آرامشمون روبهم میزنم 

بچه شمالم ۲۶سالمه
وای🤣🤣🤣🤣

والا 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید

ببین مستقیم نگو 

شارژ گوشیت تموم کن بعد ازش گوشیشو بردار بگو عه چرا باز نمیشه گوگل باید بزنم یه چیزی پیدا کنم کار فوری دارم گوشی خودم از بی شارژی خاموش شده

ببین واکنشش چیه از همون دور رمزو میگه یا سرخو سفید میشه میپره میاد کنارت گوشی میگیره بعد با استرس رمز میزنه

عزیزم منم شوهرم چندماه بعد ازعروسی رمز گذاشت برای گوشیش اوایل پاپیچش میشدم بعد بیخیال شدم گفتم هرچی ...

اما من اینو قبول ندارم 

ماشاالله حیلی ها دام پهن میکنن اونوقت من میمونم با سادگی هام

عزیزم منم شوهرم چندماه بعد ازعروسی رمز گذاشت برای گوشیش اوایل پاپیچش میشدم بعد بیخیال شدم گفتم هرچی ...

شما چون کاری از دستت برنمیاد عقب نشینی کردی وگرنه برای یه زن می‌دونم اما برا ارامشم کاری نمیکنم معنی نداره خنده داره واقعا

هرچی ندونم بهتره برای آدمایی ک میخوان تحمل کنن برا ترسو ها

عزیزم اگه لفظی بگی جنگ و خونریزی میشه برو تو ماشینش قایمکی ببین تو درز های جعبه دنده ماشین و در های ماشین یا داشبورد گوشی دیگه ای داره شک کن الان نه ا‌گر اینقدر مشکوکی این راه حل خوبیه ولی در کل شک نکن مگر اینکه به دفعات رمز میذاره یا مخفی میکنه گوشی رو 

غرق زخمیم ولی قامتان خم نشده 🫡💔
2706