2733

سمت شونه هام و کمرم و کتفم جوش قرمز زده همش میسوزه از بس خاروندم زخم شده جاشون دیگه ممکنه حساسیت گرفته باشم؟؟😫😫

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
اره من حتی ۸روز بستری شدم بیمارستان

چرا عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شوهرمنم همینجورشده،رفت دکتربهش گفت بخاطرفصل

من چند مدته خیلی داغون شدم زمستونا اینجور نیست الان حتی روی شکمم روی قفسه سینم حتی روی رون پامم جوش قرمز زده میسوزه منم همش دارم میخارونم خسته شدم 😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من چند مدته خیلی داغون شدم زمستونا اینجور نیست الان حتی روی شکمم روی قفسه سینم حتی روی رون پامم جوش ...

شوهرمنم اولین باره اول فکرکرد داره ابله مرغون میگیره بعد رفت دکتر ،داغون شده اونم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
احتمالا حساسیت باشهمرتب دوش میگیرین؟رخت خوابتون تمیز هست؟پودر شوینده یا مایع لباسشویی جدیدی استفاده ...

هرروز حمومم رخت خوابمم هفته ای یکبار میشورم وسایلشو مایع لباسشویی همیشگی استفاده میکنیم ولی موندم این جوش و سوزشش از چیه قسمت کمرم خیلی داغون شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمنم اولین باره اول فکرکرد داره ابله مرغون میگیره بعد رفت دکتر ،داغون شده اونم

آخ آخ علائم آبله هم میتونن باشه؟

من ک دیگه از بس خاروندم خودمو جوشام تبدیل ب زخم شده فکر کنم جاشونم بمونه😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ آخ علائم آبله هم میتونن باشه؟من ک دیگه از بس خاروندم خودمو جوشام تبدیل ب زخم شده فکر کنم جاشونم ب ...

آبله چرکی میشه فکرمنم

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
قرص سیتریزین بخور حمومم میری با صابون گوگرد از داروخونه بخر با اون بشور خوب میشی

حساسیت گرفتم ؟

ممنون عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آبله چرکی میشه فکرمنم

ماله من جوشام قرمزه دقیقا این ناحیه پشتم کامل جوش زدم جدیدا روی پام و شکمم هم داره ظاهر میشه فکر کنم حساسیت غذایی چیزی گرفتم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماله من جوشام قرمزه دقیقا این ناحیه پشتم کامل جوش زدم جدیدا روی پام و شکمم هم داره ظاهر میشه فکر کنم ...

حساسیته،یه نقطه های قرمز فقط هستن،شوهرم اول مچ پاش زد یهو کل بدنش

2706