2733
عنوان

همس تر

41 بازدید | 3 پست

ونایی ک سر در میارن بگن لطفا

من با یه سیمکارتم اضافه کردن اکانت دوم رو زدم تو همون تلگرامم یه اکانت دیگه باز کردم برای فرند لینک همس ترمو باز کردم تو اکانت دوم،کارتی که فرند میخاست باز شد ولی وقتی اکانت دوم رو پاک کردم دوباره قفل شد،دوباره نصب کردم باز شد،میگم چون باید یک اکانت داشته باشیم و من دومی رو پاک میکنم چند روز دیگه، باز کارتا قفل نشه یا پروفیتی ک ازش بدست آوردم نسوزه؟چون وقتی حذفش میکنم از ایست فرندا حذف میشه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
من همینکارو کردم از لیست فرندها پاک نشد من باهر سیمکارت دوبار تل نصب کردم و هم ستر دعوت کردم

بعد اکانت دوم رو چطوری پاک کردی آخه میگن نباید دو تا اکانت تو یه گوشی باشه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید