2733

سلام ی مشکلاتی تو زندگیم پیش اومده نقصر صددرصدی خودمم

اگه شوهرم بهم بی احترامی و دست درازی میکنه خودمم

بچه ها من سریع میبخشمش اگه نبخشم و ناراحت باشم داد میزنه بیداد میکنه زهر میکنه بهم 

خب من چیکار کنم که ی ذره غرور و شخصیت برام بمونه 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اشت شو ولی سرسنگین.سردشو .بهش محبت نکن...

میخوام کمتر حرف بزنم باهاش ولی خیلی پیله است

خیلی رو مخمه بخدا خونه بابام 

اگه بابام بهم تو میگفت دق میکردم 

نمیدونم چرا اینقدر پوست کلفت شدم

شوهر منم همينه .نميزاره قهر كنم حتى .بدتر ميكنه .خودشم نميره بيرون يكم فضا اروم تر شه .حالا تو اينو با حرف بهش بگو بگو اين دفه دعوامون شد برو تو حياط يه باد به كلت بخوره حداقل تا فضا اروم شه منم اروم شم .

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهر منم همينه .نميزاره قهر كنم حتى .بدتر ميكنه .خودشم نميره بيرون يكم فضا اروم تر شه .حالا تو اينو ...

بره گم بشه اصلا اینا برام مهم نیست 

مهم اینه اون غرور از دست رفتمو چطوری برگردونم دیونه شدم دیگه روز به روز فاجعه تر میشه

میخوام کمتر حرف بزنم باهاش ولی خیلی پیله استخیلی رو مخمه بخدا خونه بابام اگه بابام بهم تو میگفت دق م ...

درکت میکنم.بگودست خودم نیست‌نمیتونم ادم سابق باشم.بدبختی میدونی چیه این‌ک سرسنگین باشی ب ضررته.خوش برخوردم بشی به ضررته.بعدا میفهمی چی‌گفتم.من کلا زندگی سرد انتخاب کردم...

شوهر منم حتی مقصرم هست ولی من حق ناراحت شدن و قهرکردن ندارم..

خب باید چیکار کرد 

بخدا کم آوردم 

امشب سر ادکلن دعوامون شد من حساسم برداشت از منو زد داد زدم اونم عطری رو که ی رفیقاش از دبی آورده بود من ازش گرفتم ازبس بوش خوب بود امشب ازم پس گرفت و کوفت تو گلوم چون داد زدم اینقدر گریه کردم و اون ادکلن خودمم انداختم جلوش با اینکه خیلی اذیتم چرا عطر و ادکلن رفت از دستم ولی هرگز نمیگیرم بلکه غرورم حفظ بشه 

نه نزن عزت خودت میاد پایین من کلی بازی در میارم یه جور وسایلامو جمع می کنم میرم قهر یاد بگیره مگه طو ...

من که زورم بهش نمیرسه نهایت دوتا بزنم تو کمرش اونم دستمو میگیره من دوست ندارم کسی بفهمه و دخالت کنه اگه واقعا بخوام طلاق بگیرم اون موقع میرم 

خب پس میگید چیکار کنم قبلا خییلی بهتر بود حس میکنم غروری برام نمونده که اینطوری داره باهام میکنه

خب باید چیکار کرد بخدا کم آوردم امشب سر ادکلن دعوامون شد من حساسم برداشت از منو زد داد زدم اونم عطری ...

ببخشیدا دوروز به باشی اوکیه میگشتی تو بازار یکی مثل اون و می خریدی 

کاربری دست دو نفره 
سرو سنگين تر باش -بعد ببين رها كن .هر چى ميگه جوابشو نده فك كن داره با ديوار حرف ميزنه .باهاش كمتر ح ...

ممنون حتماا امتحان میکنم مثلا امشب سر ادکلن دعوامون شد بعد چند سال ی ادکلن مارک برا من  خودش  خریده رفته از من میزنه منم خیلی حساسم داد زدم اونم عطری که رفیقش براش از دبی آورده بود من از چنگش درآورد بودم ازم گرفت منم ادکلن خودمو گذاشتم جلوش .بنظر شما دیکه ابدا سراغ اون ادکلن و عطر نرم؟؟شاید بخندید ولی واقعا این ذهنمو درگیر کرده

2706