2733
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 52 پست
۲۶ اردیبهشت

خیلی کلی میگم، تو زنی نسبتا باهوش اما ساده هستی و گاها حافظه ی خوبی هم داری و زود باوری، اونقدرا اهل بروز دادن احساسات یا زبون بازی نیستی ولی میتونی از وجود خودت مایه بذاری،از لحاظ جسمی ممکنه قوی باشی اما از لحاظ روحی ضعیفی،میتونی تحمل و صبر بالایی داشته باشی و ... 

شوهرت مردی هست که میتونه سیاست بیشتری نسبت به تو داشته باشه،حتی ممکنه دروغ بگه، اون مثل تو باهوش نیست، اون نسبت به تو از ثبات کمتری برخورداره،حتی میشه گفت ضعیف تره، ترسو تر ،ظاهر بین، فراموشکار تر و ...  

بهترین جای این داستان خدارو شکر اینه که خیلی دوستت داره، حتی بیشتر از چیزی که تو دوستش داری و وجودش بهت آرامش میده 😘

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
صِرف این که من مردم دلیل نمیشه تو اون موقعیت همون رفتار رو میکردم ، انسان ها با هم متفاوتن ، و من می ...

والا من که تو همه این زمینه ها هیچکم بودی براش نذاشتم دلیل اینکه الان حالش رو نگرفتم اینه که بهش اعتماد دارم ونمیدونم این کاره نیست فقط یه درصد کمی احتمال و شک دارم که اونم امیر وار میشم به خدا که این اشتباه رو نکنه وگرنه تقاص بدی رو میده

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام عزیزم خوبین.ندا بانو شوهر همین اواخر بهم خیانت کرد و منم فهمیدم البته در حد پیام و تماس.همش ادع ...

حتما عزیزم تو تاپیک خودت جواب میدم اینجا برای دوستمون هست ❤️

والا ی وقتایی زن تموم توانش رو بکار میبره لباسهای تحریک آمیز میپوشه.آرایش و بهداشتش میرسه خونه و زندگی و بچه هایش میرسه.ولی مردش نسبت بهش کوره نمیبینی.ی زن رو بیرون میبنه دوتا چشم داره دوتا هم اجاره می‌کنه نگاش کنه.ولی زنش جلوش لخت هم بیاد کلش رو پایین میندازه.

والا من که تو همه این زمینه ها هیچکم بودی براش نذاشتم دلیل اینکه الان حالش رو نگرفتم اینه که بهش اعت ...

آفرین 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
خیلی کلی میگم، تو زنی نسبتا باهوش اما ساده هستی و گاها حافظه ی خوبی هم داری و زود باوری، اونقدرا اهل ...

وای مرسی ولی واقعا خیلی از چیزایی که گفتی عین واقعیته بهم یه جوری آرامش قلبی دادی که نگو مرسی عزیزم خوشحال شدم با حرفت 

وای مرسی ولی واقعا خیلی از چیزایی که گفتی عین واقعیته بهم یه جوری آرامش قلبی دادی که نگو مرسی عزیزم ...

قابلی نداشت عزیزم،خانوم خانوما ❤️

گلم میشه رابطه بین این دوتا ماهه بگی خواهرم کنارم بود بهش گفتم میگه تورو خدا بگو واسه ماهم بگه زن ۲۸ ...

رابطه بینشون ثابت نیست یعنی نه خوشی هاش ثابت هستن و نه مشکلاتش، شوهرش مردی هست که کلا بی عقله و ممکنه دردسر هایی داشته باشن، میتونه بد غخلاق و غیر عادی بشه،خواهرت هم زن صبوری هست،مهربونه و البته زنونگی های کمتری در وجودش داره،برای اون مرد کمی ظرافت و لطافت بیشتر لازمه!

قابلی نداشت عزیزم،خانوم خانوما ❤️

گلم ببخشید که ول کن نیستم حرفات واقعا خیلی درسته ولی پیش مامانم بودم خانم شنید ودیگه میشا واسه منو پدرت رو هم بگه زن ۲۰ مهر مرد ۱۲ بهمن ❤❤❤گلم به هر حال شرمنده که زحمت دادم 

2706