2733

من آزار جنسی از طرف یه مرد تو نه سالگی و یه داییم تو ۱۷ سالگی داشتم لمسی بوده و رابطه ی جنسی برقرار نشده به مامانمم گفتم حرفامو جدی نگرفت 

من تحقیر و کوچیک شدن از طرف پدر و مادرمو تو جمع فامیل داشتم حتی یادمه بچه بودم می خواستم با اصرار خونه ی مادربزرگم بمونم چون الویه دوست داشتمو اونم غذای مورد علاقه ی منو درست کرده بود ولی مامانم منو به زور آورد خونه و از تو خیابون رد میشدیم با لگد زد تو پام اشک تو چشمام جمع شد و کتکهای دیگه 

من بر خلاف خواست و اداره ی خودم رشته ای رو خوندم که دوستش داشتم و رویای بچگیم بود ولی تو بزرگسالی برام رویا نبود فقط به خاطر اینکه مستقل میشدم و حقوق دانشجویی داشتم و با تهدید خانواده که یه ریالم پول نمیدیم بهت برای دانشگاه دیگه ادامه دادم... دوست نداشتم دانشگام مدرسه خرابه باشه همه دختر باشن چادر هم اجبار باشه استادها هم سطح پایین باشن آره من دانشگاه فرهنگیان درس خوندم میگفتن تحمل کنید رعایت کنید بعد دانشگاه کسی باهاتون کار نداره!

دانشگاه تموم شد گیر دادنای گزینش به من و گزارش دادنای بقیه تموم نشد که من نماز نمی خونم که من بی حجابم و هر چقدر انکار می کردم دست بردار نبودن هر هفته منو بازخواست می کردن تا اینکه گند زدم به اساس و پایه ی گزینش که شما همه ارو مجبور می کنید بهتون دروغ بگن به کسی ربطی نداره بیرون کار چجوریم تو محیط کار رعایت میکنم و عقاید شخصیمو خورد بچه ها نمیدن و چیزی که سازمان و کتب درسی تعریف کرده ارو تدریس میکنم و بابت این تعهد دادم دیگه این همه بازجویی و بگیر و ببند برای چیه 

حکممو از رسمی آزمایشی به پیمانی تغییر دادن و اخراجم نکردن یه برگه گذاشتن جلوم گفتم بنویس پشیمونی تا اخراجت نکنن کمبود معلم هست نوشتم 

دلم می خواد داد بزنم از این همه عصبانیتی که تو وجودم هست چطور آروم بگیرم 

اونوقت معلم هست مدل عروس شده نیمه برهنه تو اینستاست کاری باهاش ندارن فقط منم که خار دارم

چقدر سختگیرانهعن توش پسخیلی تردید دارم منم

پارتی داشته باشی سهمیه داشته باشی حله 

به رئیس گزینش شهرمون میگن افرادی هستن که چه بسا اصلا حجابی ندارن چرا اونارو احظار نمی کنید مرگه موقع تحقیقات رعایت کردن شما نکردید درصورتیکه من میدونم هیچم حجاب رعایت نمیکنن فقط پارتی دارن 

یا به من میگه ایثارگری داری ؟ نه ندارم بابام ۲۴ ماه زمان جنگ سربازیش بود و باید تعلق بگیره به خاطر ۳ ماه دیر اعزام شدن تعلق نگرفت بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پارتی داشته باشی سهمیه داشته باشی حله به رئیس گزینش شهرمون میگن افرادی هستن که چه بسا اصلا حجابی ندا ...

الهی😭میدونم چقد دلت پره

دبیری یا اموزگار؟درامد دقیقتو میشه بگی اگ مشکلی نیس؟

نمیدونم چیه این شغل ک انقد منتشو سر همه میزارن سخت میگیرن اههههه متنفرم ولی میترسم برم خقوق بیکار بمونم.ترازم دوازده و نیم هزارع

الهی😭میدونم چقد دلت پرهدبیری یا اموزگار؟درامد دقیقتو میشه بگی اگ مشکلی نیس؟نمیدونم چیه این شغل ک ان ...

صد در صد دبیری من دبیری قبول نشدم رشتمم انسانی بود رتبه ی ۲۰۰۰ تراز ۶۰۰۰ هزار یا ۸۰۰۰ هزار داشتم 

برای منی که حمایت خانواده ندارم این کار هر چند خفت و خاریه اما کمکیه بتونم کار دیگه ای رو شروع کنم اگه حقوق می رفتم باید منت کشی می کردم پول لباس و کتاب بگیرم

حقوقشونم ابتدایی یه کم بیشتره در حد ۷۰۰ تومن چون سختی کار داره

من میفهمم چی میگی  😥

مشکل گیر دادن نیست مشکل تبعیضه 

به یکی گیر دادن به بقیه نه

انتخابات مهمه❤ فرق داره تو دنیا عزتمند باشیم یا ذلیل فرق داره یه مسئول تا لحظه آخر در حال تلاش باشه و دغدغه مند و دلسوز باشه و برنامه داشته باشه توروخدا درست رای بدیم
صد در صد دبیری من دبیری قبول نشدم رشتمم انسانی بود رتبه ی ۲۰۰۰ تراز ۶۰۰۰ هزار یا ۸۰۰۰ هزار داشتم برا ...

اها مرسی از راهنماییت

شاید باورت تشه ولی دلیل متم همینه  ک  منت پول لباسو فلانو تکشم😭

من میفهمم چی میگی 😥مشکل گیر دادن نیست مشکل تبعیضه به یکی گیر دادن به بقیه نه

ازشون بدم میاد از اینکه دوباره سه ماه دیگه زنگ بزنن بیا جواب پس بده گزینش بدم میاد ایشالا کلا گورشونو گم کنن از این وطن راحت شیم