2733
عنوان

دهن اون مشاوری که گفت همه رو مصاحبه دعوت میکنن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1453 بازدید | 105 پست
عزیزم تراز یه بیس داره از صفر حساب نمیشه

اغراق بود 

منظورم اینه باید کمتر میشد ای خدا😂

امشب همه از ما ایراد میگیرن

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین ک با فاصله کم قبول نمیشی زور داره دیگه.

اره خیلی ولی خوب من هدفم فرهنگیان نبود فقط فرهنگیان و میخواستم قبول بشم راستش تا هم یک رشته ای در دستم باشه هم فامیل نکن نکاه کن هه قبول نشد جای خوبی متوجه میشوید که

برای فرهنگیان زیاد ناراحت نشدم شاید مثلا اولی که دیدم میگفتم ای بابا کاش دو تا تست بیشتر میزدم ولی من اصلا به فرهنگیان علاقه ندارم بنظرم اگر خواهر شما هم علاقه داره که واقعا حیف شد ولی اگر فقط به عنوان یک مهره میخوادش اذومش کنید بگید صلاحیت در این نبوده و بهتره بری دنبال علاقت

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎
من تجربیم۷۳۰۰ دعوت نشدم کسیو دیدم۶۰۰۰ بوده دعوت شدهاستان کناریمخیلی زور بهم میگه ۱۳۰۰ تا بالاترم دعو ...

اصلا اموزش پرورش طوری شده که دیگه درس خوندن فایده نداره. خواهر بدبختم دوساله شبانه روز درس میخونه انقدر زحمت کشید یعنی ما میگفتیم این قبول نشه کی قبول میشه اما امشب تا مرز سکته رفتیم هممون.داریم دیوونه میشیم انقدر سخته که قابل گفتن نیست واقعا

2706