2733
عنوان

دهن اون مشاوری که گفت همه رو مصاحبه دعوت میکنن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1465 بازدید | 105 پست
ارزیابی و ندیدم من بزار برم دوباره ببینم

منتظرم.. 

به عینکی ها احترام بزارین اونا واسه دیدن شما خرج میکنن🤓😇                                                             لبیک یا الاقصی🇵🇸❤🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون منفی بوده ترازت اینقدر بد شدهرتبه نیست که هرچی کم تر باشه بهترهتراز هرچی بالاتر بهتر

میدونم کم شده

واقعا فک کردی فرق تراز و رتبرو نمیدونم😐😂

میگم همش منفی بوده چرا باید ۴۰۰۰ و ۹۰۰ تراز بده الان باید صفر میشدم😂

البته درصدای هو شو تعلیمم بهتر بود

هرچن من هدفم اصن فرهنگیان نبوده و نخواهد بود 

هرجا دیدی "تبادل نظرمون" داره تبدیل به "تبادل بحث" میشه لطفا دیگه ادامه نده❤️
۶ هزار و خورده ایم۷۰۰۰ باشم میرم پیراپزشکیفرهنگیان چرا داره ناز میکنه برای ما😐

خیلی امسال خودشو دسته بالا گرفته احمقا بیشعور با روانمون فقط بازی میکنن 

پری_کوچولو۲۴ اگه سایتی بم بگو😥😘
خیلی زور داره اینهمه زحمت بکشی قبول نشی. ما خانوادگی دیوونه شدیم خواهرم بیچاره داره میمیره

از کجا میشه فهمید تراز قبولی توی استان چند بوده ؟

پری_کوچولو۲۴ اگه سایتی بم بگو😥😘
میدونم کم شدهواقعا فک کردی فرق تراز و رتبرو نمیدونم😐😂میگم همش منفی بوده چرا باید ۴۰۰۰ و ۹۰۰ تراز ب ...

عزیزم تراز یه بیس داره 

از صفر حساب نمیشه

بعضی وقتا حس میکنم خیلی بدشانسم.دوست دارم خلافش بهم ثابت بشه 
همین هوش و تعلیم وتربیته چیه مخصوص فرهنگیانه.کنکور اصلی ۷۸۰۰ شد .این دوتا درسو ۶۴۰۰

آها اره من خداروشکر اونا خیلی خوب کردم از اصلیع کمتر شدم البته میگم زیاد فاصله نداشتم با قبولی بچه های فرهنگیان

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....تونستم وسواسمو شکست بدم😍💪❤️‍🩹فیلم باز سایت😎خواهرم نمیفهممت چرا نمیتونی انتقاد پذیر باشی/:
2706