2733
عنوان

دلم میخواد هر چی تو دهنمه بار خواهرشوهرم کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 69 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم کمی سیاست داشته باش قرار نیست از جزئیات زندگیت خبر داشته باشه

بحث سیاست نیست عزیزم ما شهرمون کوچیکه خونه‌هامون دقیقا تو یه کوچست همیشه میاد خونمون به هوای اینکه زن داداششم و خیلی خودشو خودی میدونه میره تو اتاقم همه جای اتاقمو چک‌میکنه که اگه چیز جدیدی گرفتم برداره ببره اخلاق منم شناخته نمیتونم نه بگم سرخود و پررو شده 

آخه من کلا یه ماهم نمیشه عقد کردم میترسم از همین الان باهام بد بشن بدبختی دیگم اینه شوهرم پشت خانواد ...

یه پیشنهاد واست دارم،الآن که هنوز اول زندگیته،اصلا روی این حساب نکن که اگر با خانواده همسرت مشکل پیدا کردی،همسرت ازت دفاع کنه و مدافع تو باشه،کاملاً روی خودت حساب کن،چون در غیر اینصورت بارها و بارها ضربه خواهی خورد،کار خودتو بکن،اگر توی این موقعیتی که الآن با خواهرشوهرت واست پیش اومده،سکوت کنی،باید منتظر دفعات بعدی هم باشی،بدون اینکه به همسرت بگی،جوابشو بده،اگر بعدا به گوش همسرت رسید و گله کرد،بگو"موقعی که خواهرت اون حرفو بهم زد،من هیچی بهت نگفتم،یه انسان بالغم،خودم میتونم مسائلمو حل کنم،نیازی نیست پشت تو قایم شم،خودم حلش کردم و خواهرتو متوجه کردم که باید بدونه با من چطور رفتار کنه،لطفاً دخالت نکن"

2706