2733
عنوان

تاحالا شده ازداداشتون..

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 77 پست
داداشت اگه زدت زنگ بزن۱۱۰بزرگش نکن رو خودت

بابام نزاشت طوری کتک خوردم رفتم بیمارستان

✨نااميد نشو وقتى ميدونى خدا هميشه بعد از تاريكى نور جديدی ميسازه!✨
من اینجور ادما رو میبینم مثلا مثل داداش احمق خودم از بچه متنفرم میشم اصلا

منم اصلا بچه پسردوستندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یبار دعوامون شد یادم نیست درست برای چی ولی فکر کنم بی احترامی کرد به مامانم جوابشو دادم اونم وحشی پاشد با لگد زد رو سینم خیلی درد گرفت نفسم رفت

نه بابام بهش حرفی زد نه مامانم 

اون زمان عقد بودم جاش بدجووور کبود شد 

شانسم گفت باشگاه میرفتم به شوهرم گفتم زیر دستگا اینطوری شده

تا دوماه باهاش قهر بودم کلن ندید میگرفتمش

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
شما کاری نداشته باش فقط

این خونه اشوب اگر ی روز غذا نباشه جالبه هروزم غذای تازه میخواد ن کارمیکنه ن ادم حالم ازش بهم میخوره 

خب پس هیچی. پسرپسر قندعسل کاکل زری نوش جونش باشه

بابام نمیدونه قراره چی ب سرش بیاره منم برم خونه خودم میدونم هروزشون اشوب

یبار دعوامون شد یادم نیست درست برای چی ولی فکر کنم بی احترامی کرد به مامانم جوابشو دادم اونم وحشی پا ...

منم عقدم درحد مرگ کتک خوردم طوری ک نمیشه باهیچی جمعش کنی ازالان استرس شوهرمنوداره ک ارثشو بخوره هی خدا اخه کی فردا رودیده بخاطر پول ادمارو ناراحت کنی

این خونه اشوب اگر ی روز غذا نباشه جالبه هروزم غذای تازه میخواد ن کارمیکنه ن ادم حالم ازش بهم میخوره

نمیخواستم بگم اما متاسفانه تو جامعه ما ب بعضی پسرا انقدر رسیدگی شده چون پسر هستن ک دیگه....

منم عقدم درحد مرگ کتک خوردم طوری ک نمیشه باهیچی جمعش کنی ازالان استرس شوهرمنوداره ک ارثشو بخوره هی خ ...

به شوهرت چی گفتی 

این آدما مث تُف سر بالان 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
نمیخواستم بگم اما متاسفانه تو جامعه ما ب بعضی پسرا انقدر رسیدگی شده چون پسر هستن ک دیگه....

اونقدر بهشون بهادادن ک طرف بخودش اجازه میده رومنو مادرم دست بلند کنه

به شوهرت چی گفتی این آدما مث تُف سر بالان

راستش شوهرم متوجه شد چون وقت بود داداشم هی ب دست وپام میپیچید بیرون بودم باشوهرم هی زنگ میزد تهدیدم میکرد چراازم اجازه نگرفتی غلط میکنه هروز میاد سراغت ی روز بیرون بودیم داداشم زنگ زد شوهرمم پیشم بود گفت کاری نکن مث اون سری ک زدمت مث سگ بزنمت تا بمیری شوهرم خواست گوشیو بگیره بهش حرف بزنه من قطعش کردم

مقصر پدرمادرتن هرچی سرشون بیاد حقشونه تو به فکر خودت و زندگیت باش دلسوزی نکن که کباب میشی

نمیدونم چرااینطوریم دلم نمیاد میبینم تواین شرایطن چون ازاولشم خانواده پرتنشی داشتم همیشه نگران بودم دعوا نشه اتفاقی برا مامانم نیوفته خیلی اذیت شده طوری ک الان نابوده😔

اگه زنگ میزدی پلیس می‌ترسید پس مطمئن باش بازم کارشو تکرار میکنه

اره فکرکن میخوادمادرمم کتک. بزنه

راستش شوهرم متوجه شد چون وقت بود داداشم هی ب دست وپام میپیچید بیرون بودم باشوهرم هی زنگ میزد تهدیدم ...

دقیقا داداش منم اگه می‌فهمید با نامزدم بیرونم دیوونه بازی درمی‌آورد 

بار اولی که رفتم خونشون تازه نامزد کرده بودیم برا عید بود 

انقد جیغ و داد کرده بود 

هفت سینم رو کامل شکسته بود رفته بود آشپزخونه سماور و قوری استکان و قندون خلاصه همرو ریخته بود وسط آشپزخونه

بابامو کلی پرش کرده بود عوضی 

مامانمم زنگ زد بهم تازه ناهار خورده بودم برگشتم خونه آبروم رفت 

2706