2733
عنوان

تاحالا شده ازداداشتون..

1309 بازدید | 77 پست

کتک بخورین؟ توهرمسئله ای ادعا کنه بگه اجازت بامنه من صاحابتم کتکمم زده چندبار کجای دنیای گفتن برادر مث برده باهات رفتارکنه! بخاطر همین چسبیدم ب زندگیم چون خانوادم ادم نیستن این ادم اونقدر عوضی هنوز پدرمن سالمه و زندست ادعای ارث میکنه! مامانم خیلی اذیتم کرده ولی دلم براش میسوزه چون عصبی وخیلی سختی کشیده باید واسه این تن لش غذا درست کنه بااین سنش حالم ازش بهم میخوره 

✨نااميد نشو وقتى ميدونى خدا هميشه بعد از تاريكى نور جديدی ميسازه!✨

نه داداشم همیشه فقط راهنماییم می‌کنه تصمیمات میزاره به عهده خودم .

البته جنگ بین خواهر برادرا داریما منم کم کتک نخوردم اما کتکم زدم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چی بگم من هم اشک های زیادی بابت مادرم ریختم ولی نمیدونم چیکار کنم از دستش خدایی دیونه شدم

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷

نهه اگه اینکارو می‌کرد دستشو خورد میکردم زمان مجردیمم هر کجا ک میرفتم یا به بابام میگفتم یا مامانم اونم می‌پرسید خیلی راحت بهش میگفتم به تو ربطی نداره 

"شاه رفت تا نکُشد.. شیخ میکُشد تا نرود.."

پدرت بهش چیزی نمیگه؟واسه ارث من معتقدم پدر مادر باید مالشونو تقسیم کنن ، کی گفته وقتی فوت کردن حتما باید بمونه تا اونم معلوم نییت چجوری تقسیم شه من ک بابام همه جیو تقسیم کرده و داده بهمون ، میگه الان تو حوونی لازم دارین اومدیم من ۴۰ سال دیگه فوت کردم اون موقع تو اون سن ب چ درد میخوره 

اگه از خدا چیزی خواستی و بهت داد یعنی تو بهش اطمینان داری ، وقتی از خدا چیزی خواستی و بهت نداد ، یعنی خدا به تو اطمینان داره 
چند سالشه؟ چند سالته؟زیربار نرو مامان منم مثل مامان توعه

چقدر خوبه حداقل  دو نفر هستن از مادر عذاب کشیده باشند

چو ایران نباشد تن من مباد، بدین بوم بر زنده یک تن مباد همه تن به تن سر به کشتن دهیم ، از آن به که کشور به دشمن دهیم.🇮🇷🤍🇮🇷
نه داداشم همیشه فقط راهنماییم می‌کنه تصمیمات میزاره به عهده خودم .البته جنگ بین خواهر برادرا داریما ...

عزیزم کتک داریم تاکتک ی کتک هست سیلی ی کتک هست کارت ب بیمارستان میکشه ب قصد کشت میزنه قدرداداشتوبدون

عزیزم کتک داریم تاکتک ی کتک هست سیلی ی کتک هست کارت ب بیمارستان میکشه ب قصد کشت میزنه قدرداداشتوبدون

دذست میگید شرمنده متوجه نشدم . چشم حتما . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
چی بگم من هم اشک های زیادی بابت مادرم ریختم ولی نمیدونم چیکار کنم از دستش خدایی دیونه شدم

بخداقسم بازدلم برا مامانم میسوزه بااینکه خیلی عذابم داده ولی میدونم سختی کشیده حقش این نیس این عوضی رو تروخشک کنه تو۳۵سالگی

نهه اگه اینکارو می‌کرد دستشو خورد میکردم زمان مجردیمم هر کجا ک میرفتم یا به بابام میگفتم یا مامانم ا ...

منودرحد کشت کتک زد 

بخداقسم بازدلم برا مامانم میسوزه بااینکه خیلی عذابم داده ولی میدونم سختی کشیده حقش این نیس این عوضی ...

مشکلمون متفاوته ....... ولی همه مون به نوعی از یک طرف خانواده داریم ضربه میخوریم

اه اسم داداشو نیار حالت تهوع میگیرم🤢🤢🤢🤢

مرده شورشو ببرن

من خیلی باهاش جرو بحثم شده دلم شکسته 

گریه کردم نمی بخشمش هیچ وقت

یسری ب من میگفت تو پولتو داری میریزی اشغال که میری روانشناس گفتم ب تو ربط نداره روانی😒

گوه میخوره فقط

حتی استفرالله اگه راه داشت جلوی خدا هم وایستاد هیچکی رو قبول نداره😏😒مسخرس

ای کاش تک فرزند بودم ای کااااااااااااااششش

2706