2733
عنوان

تو کوچه مون عروسیه 😐🙄 چرا مردم شعور ندارن آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 11038 بازدید | 144 پست
عزیزم واقعا اذیت میشم من میگرن دارم سر صدا واقعا اذیت میشم

عزیزم درکت میکنم منم همین چند وقت پیش تا ساعت 4 صبح بزن بکوب داشتن حتی ی شکلاتم برا ما نیاوردن اما نرفتیم زنگ بزنیم پلیس چون وجهه خوبی نداره ایشالا عروسیشون تموم میشه تو هم اگ ارامبخش داری بخور تا فردا ظهر میخوابی کمبود خوابت جبران میشه نگران نباش عزیزدلم .. تحمل کن گناه دارن طفلکیا

هیچ چیز دائمی نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گل حق کاملا با شماست من خودم در سر و صدا خوابم نمیبره و سردرد میشم.بنظرم صبر کنی نهایتاً تا یک جمع م ...

اره من الان مخصوصا باردارم سر درد های شدید میگیرم 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

بزن پلیس بیاد جشنشون خراب شه یه عمر لعن و نفرین... اینطوری خوبه؟!

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
پنبه بزار تو گوشهات اسی

من زنگ نمی‌زنم 

ولی عزیزم پنبه فقط اسم در کرده اصلا صدا رو قطع نمیکنه ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.
بزن پلیس بیاد جشنشون خراب شه یه عمر لعن و نفرین... اینطوری خوبه؟!

گفتم که نمی‌زنم 

اما واقعا کارشون درست نیست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هندزفری

چطوری ؟😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کی انقدر بد شدیم؟ قدیما مگه تو کوچه ها عروسی نبود؟ اینکارا چیه؟

بد چی عزیزم ؟ خب همسایه ها هم گناه دارن شب تعطیل نیست که 

منکه زنگ نمی‌زنم اما کارشون درست نیست واقعاً 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706