2733
عنوان

خانمای مذهبی تشریف بیارین

436 بازدید | 52 پست

یه سوال

من یکیو خیلب دوست دارم و خب ایشون حسمو نمیدونه

حتی اسمومو

حالا من زیارت عاشورا و... کلی نذر و فلان انجام میدم 

میخوام بدونم ایا اینا تاثیر دارع یا بی فایده است 

البته به شخصه چونحس خوب میگیرم انجام میدم و فقط برا ایشون نیس ولی خب از ذهنم میگذره 

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید با قانون جذب جذب شد .بهش فکر کن ونذر بگیر ولی نتیجه رو بسپر به خدا .زیاد عجز ولابه نکن .اگه بتونی یه واسطه بفرستی یا اینکه تو مجازی یه حرکتی کنی بهتر از اینه که فقط دعا کنی .از تو حرکت از خدا برکت

حتما تاثیر داره ولی باید تلاش هم کنییعنی یه جور مثلا برای تشکیل اون رابطه تلاش کنیاز تو حرکت از خدا ...

اهان ممنون

خواستم ببینم اگع واقعا تاثیر نداره بیخیالش شم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
شاید با قانون جذب جذب شد .بهش فکر کن ونذر بگیر ولی نتیجه رو بسپر به خدا .زیاد عجز ولابه نکن .اگه بتو ...

چرا عجله نکنممم

صرفا نمیشه با ذکر و زیارت و دعا خوندن انتظار معجزه داشت

ما تو دنیای مادیات زندگی میکنیم و برا رسیدن به خواسته هامون باید متناسب با همین دنیا تلاش کنیم

و به دعا و قرآن هم به عنوان مکمل نگاه کنیم

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی 
صرفا نمیشه با ذکر و زیارت و دعا خوندن انتظار معجزه داشتما تو دنیای مادیات زندگی میکنیم و برا رسیدن ب ...

درسته عزیزم 🌼🌼🌼

کلا به قسمته

من یک ایرانی ام و الگوی من توی ملی گرایی مصدق هست ، من با افتخار از تولید ملی کشورم حمایت می کنم می دونم خودکفایی سخته اما من حاضرم هزینه پیشرفت رو بپردازم من یک دختر ایرانی ام که از فرهنگ آریایی کشورم آگاهم اونجا که شیرین تو شاهنامه میگه مرا از هنر موی بد در نهان ، یا وقتی تهمینه از رستم درخواست ازدواج میکنه و در توصیف خودش میگه کس از پرده بیرون ندیدی مرا 🌱 ایران یعنی پارسه زعفران فیروزه🍃امام صادق : ما صبور هستیم ولی شیعیان از ما صبورترند زیرا ما می‌دانیم و صبر می‌کنیم و آنها صبر می‌کنند در حالی که نمی‌دانند چه خواهد شد
باید یه جرقه اولیه باشه ک واکنشی باشه اون ازکجابدونه ک بهش علاقه داری

اخه میترسم 

برم چی بگم

قطعا میگه نه چون حتی اسمم نمیدونه اشنای خیلی دوره

2706