2733

اون دختره بیچاره امروز غروب اومده بود حیاط مادر بزرگم تو بالکن نشسته بود با خودش حرف ميزد...خدا منو ببخشه تااومدم دیدمش ترسیدم عقب عقب رفتم تو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی میگی با اجنه ازدواج کرده؟

مادرش و عمش میگن آره مادرش میگه رفتیم حموم عمومی چند سال پیش میگه يهو دیدیم نیست میگفت شلوغم نبود حموم قسم میخورد میگفت تا غروب هوا تاریک شد پیداش نشد

مادرش و عمش میگن آره مادرش میگه رفتیم حموم عمومی چند سال پیش میگه يهو دیدیم نیست میگفت شلوغم نبود حم ...

این خانم مشکل روانی داره و همه اینا الکیه و بجای اینکه بچشون رو درمان کنن به فکر چیزای دیگن

هرگز وجود حاضر غایب شنیده ای؟من در میان جمع و دلم جای دیگر است...!
این خانم مشکل روانی داره و همه اینا الکیه و بجای اینکه بچشون رو درمان کنن به فکر چیزای دیگن

اینا سواد ندارن که بعد فقط این بچشون نیست که چنتا دگ بچه دارن انقدر سرشون با کار و زندگی گرمه که بفکر این نیستن،ولی خود دختره میگه شوهرش چ شکلیه میگه بچه داره

اینا سواد ندارن که بعد فقط این بچشون نیست که چنتا دگ بچه دارن انقدر سرشون با کار و زندگی گرمه که بفک ...

لابد خانوادش هی گفتن این زن اجنه شده و فلان که این خانم فک میکنه بله همینطوره و تو زندگیش توهم میزنه...

هرگز وجود حاضر غایب شنیده ای؟من در میان جمع و دلم جای دیگر است...!
نمیتونین از اونجا برین،،،یا کلا خونرو پر از فلز و قرآن کنید

من اینجا مهمونم اینا چندین ساله همسایه هستن بامادربزرگم زنداییام اوووووه خیلی ساله منو دختر خالم همیشه می‌ترسیم وگرنه دختر دایی‌ام ۱۴ساله ۹ساله انقدر ریلکس باهاش بازی میکنن دربارش حرف میزنن

لابد خانوادش هی گفتن این زن اجنه شده و فلان که این خانم فک میکنه بله همینطوره و تو زندگیش توهم میزنه ...

ببین میگه ازشون حرف میزنه اذیتش میکنن،کبودش میکنن 

من اینجا مهمونم اینا چندین ساله همسایه هستن بامادربزرگم زنداییام اوووووه خیلی ساله منو دختر خالم همی ...

پس از قدیم همسایه این،اگه جناب میخواستن بیان خونتون که اومده بودن از قبل تو هم نترس و تنها تو این خونه نمون

پس از قدیم همسایه این،اگه جناب میخواستن بیان خونتون که اومده بودن از قبل تو هم نترس و تنها تو این خو ...

تنها نیستم چند روز دگ برمیگردیم من ازهمون اول این حسو داشتم حالا اصلا بامن کار نداره ها آخه شکه شدم در حیاط اینجا همیشه بازه اونم قشنگ اومده نشسته تو بالکن یعنی هنگ کردم دیدم نشسته حرف میزنه 

ایا واقعا بدنش کبود میشع؟

من ندیدم اما اطرافیان اینجوری میگن خب من خونم تهرانه اونا روستان نمیبینمشون زود ب زود که ولی دختر داییم میگه تعریف کرده اونا داغن اتیشن میسوزم 

2706