2733

دو سه هفته ای میشه شروع کرده به ترک الان میگه تمام کارایی که کردم به خاطر مصرف قرص بوده البته هنوز اعتراف نکرده غیر قرص چه چیزایی مصرف میکرده رفتارشم این بود که مثلا میگفت سر ساعت ۳ باش پایین من اگه یه پنج دقیقه دیرتر میرفتم چنان عصبی میشد مثلا میگفت چاقو میگیرم گردنتو میبرم یا تو عصبانیت میگفت سرتو میزنم به دیوار البته هیچ وقت دست روم بلند نکرد ولی الان میگه اون همه عصبانیت و پرخاشگری دست خودش نبوده مثلا یبار مشت زد درو شکست.با همه این احوالات تو هفت سال زندگی تلاش زیاد کرده وضع مالی متوسط داریم ولی تو این چند سال همش احساس تنهایی میکردم چون همش تو اتاق و تنهایی خودش بود سیگار می‌کشید مدام به خاطر مصرف و پنهان کاریش همش دروغ میگفت بهم و من همش نگران بودم و شک داشتم احساس خوبی نداشتم.دوتا بچه کوچیک دارم انقدر تو نقشم فرو رفتم خودمو گول زدم که باورم شد اون به خاطر کارش عصبی و تو خودشه و باور نکردم مواد میکشه ولی اگه دوباره سمتش بره دیگه میدونم و نمیتونم باهاش کنار بیام چون هفت سال از عمرم تباه شد وقتی نیاز به همسر داشتم که کنارم باشه دوسش داشته باشم حتی الان میترسم وقتی مهربون شده و اومده پیش من و بچه ها هر روز بچه هاشو با عشق نگاه میکنه باهاشون حرف میزنه میترسم دوسش داشته باشم قلبمو بدم بهش و اون دوباره لغزش پیدا کنه.من خیلی تشویقش میکنم و باهاش همراهم ولی دیگه تحمل ندارم  نمیخوام اون روزارو ببینم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کلاس na شرکت کرده و راهنما داره میگه اگه دوباره بخوام برم قسم خوردم با چاقو سر خودمو بزنم

خب خدا رو شکر

اگه لازمه شما هم تو این کلاس ها شرکت کنید

همراهی شما خیلی لازمه 

ان شاءالله که جواب صبرهاتو میگیری♥️ 

چی مصرف میکرده؟

من چند باری مچ شوهرمو گرفتم و تو خونه تریاک و قرص متادون پیدا کردم ولی حاشا کرد 

منم چندسال با شک و تردید خودمو اذیت کردم و اخرین بار که مچشو گرفتم بردمش محضر حق طلاقو گرفتم 

ولی مدتیه بی خیال شدم که حداقل خودم ارامش داشته باشم چون اگه اعتیاد هم داشته باشه اعتراف نمیکنه که بخوام کمکش کنم و دقیقا اخلاقای شوهر شما رو داره و همیشه بی اعصابه و از زمین و زمان شکایت داره و نود درصد مواقع بداخلاق و بی حوصلست

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
دقیقا راست میگه به خاطر مصرف مواد اخلاقش اینجوری بوده، نمیخام گلم ته دلت رو خالی کنم اما اونایی که ش ...

مصرف قرص متادون چی؟آخه مصرف شیشه خیلی توهم میاره و فکر نکنم شیشه می‌کشیده اونایی که شیشه میکشن لاغرن خیلی 

به گفته خودش قرص متادون.دو سال که مصرف قرصشو علنی کرد بهم. تا حالا بوی دود تریاک نداده ولی فکر میکنم ...

ادم معتاد خیلی کم پیش میاد ترک کنه اگه ترکم کنه برا یمدت کوتاهه

دَردیسـت‌ بِـه‌ جانَـم‌ ولـی‌ نیسـت‌ طَبیبـی!!!پِنهـان‌ شُـدِه‌ دَر‌ خَنـدِه‌ی‌ مَـن‌ بُغـض‌ عَجیبـی️🥀✨
مصرف قرص متادون چی؟آخه مصرف شیشه خیلی توهم میاره و فکر نکنم شیشه می‌کشیده اونایی که شیشه میکشن لاغرن ...

متادون و ترامادول هم علائمش همینه 

جلساتشو بگو مرتب بره

اگر با رفیقی کسی هم مصرف میکرده سعی کنه کاملا ازش فاصله بگیره

مصرف قرص متادون چی؟آخه مصرف شیشه خیلی توهم میاره و فکر نکنم شیشه می‌کشیده اونایی که شیشه میکشن لاغرن ...

متادون که معمولا برا ترک میخورن، خلاصه یه موادی می‌کشیده، از آشنایان ما مرد شیشه می‌کشید سگ وحشی بود انگار، بداخلاق، عصبی، آزار دهنده 

قرص متادون مصرف میکرده من شکم اینه که شیره هم می‌کشیده البته تفننی با یک نفر بشینه

یه چیزی بگم

من خیلی خوب از ایننده حرف میزنم

اینو بدون بازم تکرار میکنه 

سوال خاسی داری ازم بپرس

2706