2733
عنوان

شوهرم اصلا نمیخواد..بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1397 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نیازشو جای دیگه برطرف نمیکنه؟صرفا خیانت نیستا شاید خود ار... ؟ازش پرسیدی ؟آخه مگه میشه متاهل باشی و ...

خودار... برای مجرداس

متاهل زن داره دیگه رابطه برقرار میکنه 

بعدشم مردی که زنش فوت کرده یا ازدواج مجدد نداشته دیگه میتونه تحمل کنه دیگ یا زمان بارداری زنش باید صبر کنه دیگه

اره کلا سرده اونجوری هفته ای یه بار نزدیکی داشتیم ولی این سه هفته اصن هیچی

حالا واجب هم نیست عقدین که

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

احساس میکنی زیاد پیش قدم میشی؟؟ 

احساس نکن مطمئن باش 

بزار حداقل یه عروسی واست بگیره یکم بخاطرت تو خرج بیفته بعد بخاطر رابطه ازش آویزون شو 

حد و ارزش خودتو نمیدونی واسه همینم شوهرت ارزشتو زیر پا میزاره

هرکاری خواستی بکنی هر چیزی خواستی بگی،خدا رو در نظر بگیر
شانس منه برعکس من اصلا سرد نیستم کاش منم سرد بودم

عزیزم کاری کن اون بیاد سمتت 

تو دیگه رفتی صبر کن تا خودش پیشقدم بشه 

ببین میتونی عکس ی لباس خوشگل‌و بفرستی بگی این‌و میخوام سفارش بدم بنظرت قشنگه!😉

باتوکامل‌میشودتمامِ‌نیمه‌هایم♥️
2706