2733

چند شب پیش رفته بودیم خونه داداشم دوتا بچه داره از طرفی منو همسرم ۸ ماهه ازدواج کردیم و همسرم با اینکه بچه دوس داره و بچه های داداشمو هم دوس داره و بغل میکنه اما بازم در کل بعضی وقتا بهم میگه آدمی ام که خیلی حوصله بچه نداره

اون شب زن داداشم میگفت بچه م اینکار رو کرده و شیطونی کرده همسرم به داداشم گفت دلم واست میسوزه

زن داداشم گفت چرا؟ گفتم چون خودش خیلی حوصله بچه رو نداره 

داداشم هر موقع میومد خونه مامانم اینا احوال همسرمو می‌پرسید و هر موقع داشت میرفت خونه میگفت سلام بهش برسون اما امشب هیچی نگفت و حتی از خود منم خداحافظی نکرد. یعنی بهش برخورده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا امشب کلا رفتارش فرق داشت

بیخیال باش عزیزم ...احتمالا زنش خیلی رو مخش رفته ...ببین کلا به داداشت خیلی توجه نکن ...یه زمانی میرسه از همین داداش رفتارهایی میبینی که تا عمق وجودت درد میاد یکیش همین