2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همدردیم

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

رژیم بگیر و ورزش کن منم اوضاع مثل شما بود تقریبا 

البته قدم بلندتر بود و وزنم بیشتر بود ولی به نسبت تقریبا یه اندازه اضافه وزن داریم فکر کنم

الانم واقعا فرم بدنم خیلی خوبه و تو کار مدلینگ هستم

تیروئید اینا نداری؟باشگاه و برنامه غذایی امتحان کردی؟

تیروئید دارم قرص میخورم و کنترل هست 

نمیتونم روی برنامه غذایی بمونم ریزه خوری میکنم 

و اینکه به خاطر بچه که کوچیکه نمیتونم باشگاه برم

رژیم بگیر و ورزش کن منم اوضاع مثل شما بود تقریبا البته قدم بلندتر بود و وزنم بیشتر بود ولی به نسبت ت ...

خب چه رژیمی؟ من اینقدر رژیم بودم که وزنم مقاوم شده 

تیروئید دارم قرص میخورم و کنترل هست نمیتونم روی برنامه غذایی بمونم ریزه خوری میکنم و اینکه به خاطر ب ...

ببین اگر کم کاری تیروئید داری هر چی رژیم و این حرفا بگیری اونقدرا موفق نمیشی ...من قبلا با یه رژیم معمولی خیلی راحت به وزن ایده الم می‌رسیدم اما این دو سه سال که کم کاری تیروئید دارم دیگه اون کاهش وزن به سختی برام پیش میاد یا اصلا نمیاد...پیاده روی یادت نره ...وزنتو ثابت میکنه 

خب چه رژیمی؟ من اینقدر رژیم بودم که وزنم مقاوم شده

رژیم شوک بگیر سوخت و ساز بدنت رفته رو حالت قحطی

منم ریزه خوارم ولی خب مثلا ناهار نمیخورم کالریشو تقسیم میکنم و به ریزه خواری ادامه میدم😁😁😁