2733
عنوان

آرزومه ازدواجو تجربه کنم

429 بازدید | 32 پست

واقعا ارزومه   

ناکام از دنیا نرم خواهشا مسخره بازی در نیارین 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سالته

بیست

تو رو خدا نگین زوده فلانه تو تاپیکای قبلیم هست چرا اینجوربیم 

دورهمی فامیلی ما جوریه که پنج ساعت پیششون میشینی پنج سال باید بری تراپیست حال روحیت خوب بشه

واقعااا؟! من همین الان یه خواستگار معلم دارم سریش چجوری از شرش خلاص شم؟! هر روز تو خونمون دعواست من دلم نمیخواد ازدواج کنم مامانم زورم میکنه حتی استخاره کردم همیشه شوم بوده شوم میاره توروخدا یه راه حل بده از سر مامانم بندازم واقعا درموندم😭😞

چیه نگاه میکنی؟ حال نداشتم با چرت و پرت پرش کنم، برو رد کارت.
واقعااا؟! من همین الان یه خواستگار معلم دارم سریش چجوری از شرش خلاص شم؟! هر روز تو خونمون دعواست من ...

نمی دونم والا

اره تا مثل ما اسیر مادرشوهر بشی ول کن بابا بیکاری انشالله اگر کار نداری خدا شاغلت کنه باحقوقت سفر بر ...

بعضیا واقعا اینجوری خوشحال نیستن 

ایشالله هروقت صلاحته آدم خوب و مناسب گیرت بیاد ازدواج کنی 

چون اگه غیر این باشه خدایی نکرده روزی ۱۰۰بار میگی غلط کردم آرزوت میشه برگردی به الانت

خدااا جونم عاااشقتم تو بودی که تو بدترین شرایطم کنارم بودی خودت میدونی دیوونه وار عاااشقتم اسم قشنگتو روی دستم تتو کردم تا وجودتو در خودم بیشتر از همیشه احساس کنم 😘🥰🧡
اگه کارمند دوست داری خصوصی پیام بده معرفی کنم

نمیشه به خانواده بگم کجا اشنا شدم آخه

2706