2733

همه اینایی که میگم درداییه که برادرم تو زندگیش دیده💔:

طلاق پدر و مادرش(از پدر خواهربرادریم فقط. مادرامون فرق دارن)

مرگ مادرش تو ۳ سالگی

ازدواج ناموفق و طلاق خودش

مرگ زن و بچش بعد طلاقش

اعتیاد خودش

بی پولی و فقر شدید

مشکلات شدید جسمی و مریضی

مریضی اون یکی بچش(معلوله)

الانم تک و تنها و مریض و داغون با یه بچه معلول تو یه جای خراب و اواره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دلم واسش آتیشه 😭😭😭

بچه ها واقعا خدا داره باهاش چیکار میکنه؟؟؟😭😭😭

چندماهه طلاق گرفته ۵ روز پیش زنو بچه ی سابقش هردو تو تصادف فوت کردن😭به ما نگفته بود ما تازه فهمیدیم💔 دارم میمیرم از این همه غصه دلم داره پاره میشه واسش😭😭😭 

بچه ها واقعا مگه میشه یه نفر این همه مصیبت سرش بیاد؟ بعضی وقتا حس میکنم همش یه کابوسه باورم نمیشه زندگیش اینجوریه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

💔💔

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)

💔💔😔😔😔🖤🖤

زولبیا بامیه شاید تو ماه های دیگه سال هم پیدا بشه اما..فقط تو ماه رمضون مزه میده...                                          همانطور که حنا فقط تو عروسی لذت بخشه ...                      کیک فقط تو تولد مزه میده                                                     چای بعد حمام میچسبه ،برف هم بعد یه تابستون گرم حال میده ،میدونی دلیلش چیه؟                                                               چون هر چیزی تو زمان خودش با ارزشه💥               

دلم گرفت... ان شاءالله از این به بعد گشایش حاصل بشه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
چطوری تونستی اوقد دروغ بگی هفده بیش ۲ تا بچه هاش مردن😂😂😂😂😂 جرررررر😂😂😂

ایشالله سر عزیزت بیاد ایشالله تو این دنیا و اون دنیا تقاصتو پس بدی

بدجوری دل شکوندی الهی خدا جوابتو بده سپردمت به خدا

2706