2733

ولی این لعنتی اخرین امیدم برای نجات از این زندگی بود چرا دعوت نشدم😭😭😭💔💔💔بچه ها من تو حفظیات خوبم بنظدتون ارزش داره برم دیپلم مجدد انسانی بگیرم به امید فرهنگیان؟😭😭😭 اخه دیپلم تجربیم خیلی نمراتم افتضاحه😭💔 هدفمم فقط فرهنگیانه

بنظرتون بااین حجم سختی فلسفه و فنون انسانی واسه کسی که سه سال هم این درسو داشتع میخونده

ایا منی ک هیچی از انسانی نمیدونم کار عاقلانه ای برم؟

یا شروع جدی کنم خودمو بکشم واسه تجربی سال بعد کنکورم لاقل خوب بدم؟😭😭

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بخدا ارزش نداره من تازه از بیمارستان اومدم .. به خاطر استرس نمره های نهایی 💔

بخدا میخام یه بلایی سر خودم بیارم😭😭😭

تنها چیزی که میتونه حالمو خوب کنه اینکه بگن تاثیر معدل لغو شد💔چه خون دل ها نکشیدیم تو این راه😭

به نظرم همون تجربیو بخون

ببین علتش جی بوده اونطور که خواستی نشده سعی کن درستش کنی البته رقابتم خیلی زیاد شده سختم شده

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
به نظرم همون تجربیو بخونببین علتش جی بوده اونطور که خواستی نشده سعی کن درستش کنی البته رقابتم خیلی ز ...

نخوندم 

فقط یکماه اخر یکم زیست خوندم با منابع فرهنگیان همین

ولی خب ناامیدی من از معدلمه میگن ک دیگه فرصت ترمیمم نمیدن

تهش همه مون پیش خداییم ولش سال بعد 🙂

من از خدامه پر فدرت واسه سال بعد بخونم ولی معدلم💔

2706