2733
عنوان

از همکارام متنفرم چیکار کنم

143 بازدید | 14 پست

به شدت آدمای بدذات و حسودین،یکیشون که همش میگه من به کار احتیاج ندارم نمیخوام بیام امامثل کنه چسبیده به اوتجا و پاچه خواری بقیرو میکنه که نگهش دارن،کاراشونم میریزن سر من هیچ کاری نمیکنن دائم دارن پشت سر بقیه بد میگن..چجوری تحملشون کنم؟

کلا محیط کاری که همه خانوم باشن حسادت وزیرآب زنی زیاده ولی اینا واقعا عوضین کارمم نمیتونم ول کنم بدهی دارم چه غلطی بکنم از دستشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زن جماعت همینه دیگه.یاد دوران دانشجوییم افتادم، دوستام همه میگفتن وای این چه رشته ایه، میرم انصراف میدم و فلان و بهمان اون وقت اخرترم بعدامتحانا میدیدی اسمشون رو زدن تو برد به عنوان معدل برتر😐

🚫تاپیک من نیا، اگه دهن دریده ای، اگه با زبونت مث مارغاشیه نیش میزنی، اگه افتخارت اینه کسی حریف زبونت نمیشه.من شاید جواب ندم ولی میگذارم خدا جوابتو بده. اون بهتر حالیت میکنه😉
زن جماعت همینه دیگه.یاد دوران دانشجوییم افتادم، دوستام همه میگفتن وای این چه رشته ایه، میرم انصراف م ...

وای دقیقا این همش میگه من نمیخوام بیام بعد از یه طرف خا...مالی میکنه،ماام زنیم چرا ما اینجوری نیستیم

دلم میخواس جایی کار کنم اصلا کسی نباشه یه اتاق باشه تنها خودم باشم

فعلا فقط تحمل کن با اینکه سخته چون خودت میگی لازم داری کارو بعدا که بدهیت رفع شد همزمانی که کار میکنی بگرد دنبال کار جدید و اگه جای بهتر پیدا کردی برو

موقع کار نمیتونی هندزفری یا ایرپاد بزنی؟

🌊as deep as the pacific ocean
فعلا فقط تحمل کن با اینکه سخته چون خودت میگی لازم داری کارو بعدا که بدهیت رفع شد همزمانی که کار میکن ...

نه ببین مشکلم حرف زدن باهاشون میست کارامون باهم مرتبطه بعد یه گندی میزنن میخوان بندازن تقصیر من یا از زیر کار در برن...خیلی عوضین

نه ببین مشکلم حرف زدن باهاشون میست کارامون باهم مرتبطه بعد یه گندی میزنن میخوان بندازن تقصیر من یا ا ...

اتاق دیگه ای نمیتونی بری؟ همون کارو کنی فقط تو ی اتاق دیگه

🌊as deep as the pacific ocean
2706