2733

من خودم تو اون مدارس خوندم انقد فشار میزاشتن اذیت می کردن رشتم تجربی بود 

⛔نظرهمه محترمه ولی اگه بامن اختلاف نظر داری ریپ نزن چون من حوصله تو ندارم جروبحث کنم ⛔اگه هم پستامو دوست داشتی لایک کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونستم از همون اول ک رفتم هیات امنایی

هی مارو اذیت میکردن باید نمراتتون ۲۰ باشه 

⛔نظرهمه محترمه ولی اگه بامن اختلاف نظر داری ریپ نزن چون من حوصله تو ندارم جروبحث کنم ⛔اگه هم پستامو دوست داشتی لایک کن 
منم نمونه هستم واقعا فقط فرقش توی بچه هاشهسمپاد خوبه

نیستی توش فکر میکنی خوبه اونم مثل نمونه فقط به خاطر رقابت بچه ها اومد بالا اسم این مدارس وگرنه به جز چند تا خیلی تاپ مثل حلی یک تهران بقیشون عین ی مدرسه معمولین و فقط اسم در کردن

🌊as deep as the pacific ocean
منی ک مدرسه مو تموم کردم و فاقد اهمیت😂👏

منم خیلی وقته اومدم بگم فایده نداره 

نیستی توش فکر میکنی خوبه اونم مثل نمونه فقط به خاطر رقابت بچه ها اومد بالا اسم این مدارس وگرنه به جز ...

ما شهرمون دو تا تیزهوشان داره و خب واقعا به نظرم خوبن

من اگه اون اشتباه کوچیک نمی‌کردم الان فرزانگان بودم...

منم خیلی وقته اومدم بگم فایده نداره

چند وقت پیش ی خانمی نگران قبولی فرزندش بود کلی از مشکلات تیز نوشتم براش حتی کامنتمو لایکم نکرد چرا؟ چون یا همه فکر میکنن ماها ی مشت بچه درس نخونیم یا خودمون قبول نشدیم که داریم این حرفا رو میزنیم:) و منی که معدلم زیر ۱۹.۸ نیست و دارم میگم نفرستین تو این جهنم بچه هاتونو

🌊as deep as the pacific ocean
2706