2733

جرعت حقیقت بود گفتن عدد ۵ رو همه جواب بدن عدد ۵ هم سؤالش این بود چه کسی و دوست داری اعتراف کن پسره گفت نمیگم همه گفتن بگو بگو کلی نیم ساعت بهش گفتن گفت منتطر انفجار هستید همه گفتن اره گفت سه دو یک ساحل و دوست دارم کل گپ رفت رو هوا من لال شدم گپ و لفت دادم اما همه دختر و بچه های گپ اومدن میگن برگرد بدش اینه یه پسره هم منو دوست داره تو اون گپ بود خشکش زد😐😐🥺😭

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍

این مسخره باازیا چیههه

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عب ندارع منم تو ی گپ ۲/۳ تاشون روم کراش بودن🤣🤣

خدایا‌شروع‌سخن‌نامِ‌توست‌  وجودم‌به‌هر‌لحظه‌آرامِ‌توست . . .💗زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!🌱اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست.💙

عجب!

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊
لف چرا دادی😐 جوگیربازیا چیه

چیکار میکردم گپ کردم از بس راجبم هم همه کردن کل گپ ریخت به هم همشون میگفت ساحل جواب بده 

لرم ☺لورا_به معنای لر زاده ✌آزادم از هر گونه محدودیت بروهی لور بروهی لورسو✌😍
2706