2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عشقققم و دنیاممم🤍

حالم گرفته بود با تاپیکتون خندیدممم

دلتون شاد🩷

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

اینستا رو باز میکنی هرکی یه شوهر زده زیر بغلش اومده داره بلاگری میکنه یا از خصوصی ترین و جزیی ترین کارای زندگیشون تولید محتوا میکنن...

بقول معروف: شوهر بکنید عب نداره ، ولی با شوهراتون مارو نکنید...

😂😂😂😂😂😂👰🤵 این یادت رفت 

: (بادبادک تنها همان قدر از آسمان سهم می برد که نخش به او اجازه دهد. اما خود را با خیال در زمین نبودن آرام میکند نگذار هیچ نخی به تو وصل باشد .نخ ها لایق عروسک های خیمه شب بازی هستند و بس .... ) ""چه میدونم"" .... منم اولین باره دارم زندگی میکنم ..............🖤🖤من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر=/ خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت...٪^ا نمیدانم چرا ؛*هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  

مرححححححم🤣🤣🤣

اینا تجدیدیای متوسطه اولن 

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

بابای کوچولوهااام/همه  کس دخترش😑🥴

مثلا واسه پیدا کردنم....🙃کل سنگ قبرای شهر رو بخونین:)//ی‍‌ه روزی م‍‌ی‍‌رس‍ه ک‍‌ه م‍‌ی‍‌م‍‌ی‍‌رم‍‌ ب‍‌ع‍‌د ش‍‌م‍‌اه‍‌ا ف‍‌ک‍‌ م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ی‍‌ن ک‍‌ه ن‍‌ت ن‍‌داش‍‌ت‍‌م‍ #ان‍‌ل‍‌ای‍‌ن ن‍‌ش‍‌دم‍‌...🖤🕊

دوستان میخواین ی تایپکی یکیمون بزنیم مث گروه باشه باهم همیشه چت کنیم 

مث گروه ها دیگه

..ص۪۪۫۫ا۪۪۫۫حِ۪۫ب۪۫ ضَ۪۫ـ۫ـ۪ࢪَ۪۫۫با۪۫ن۪۫۫ قَ۪۪۫۫لبَ۪۫م۪۫۫ۍ۪۪۫ د۪ل۪۪۫۫بــ۪۫۫ـ۪۪۪۫۫ــꔚ۪۪۪۫ـ۪۫ـ۪۪ــ۪۫ࢪ۪۫..                کاربری واسه یکی دیگه بود الان از ۱۴۰۳/۲/۲ به بعد دست منه محض احتیاط گفتم😁..متاهل.‌.💍
2706