2733

😂😂

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

:/چقد خزن

میشه یه فاتحه یا صلوات برای روح عزیز از دست رفتم بفرستن:)ممنونتونم مهربونا...^_^عزیزترینم!گمان میکردم اگر بروی میمیرم..اما نمردم..هنوز هم اینجام..زنده ام ولی زندگی نمیکنم..نفس میکشم ولی به زحمت..مرگ من همون روزی بود که کنار جاده منتظر بودم جسم بی جونتو بیارن..همون لحظه ای که کنار امبولانس ایستاده بودم و صدات میزدم..همونجا که غسال رو التماس میکردم بذاره یه ثانیه صورت ماهتو ببینم...همون لحظه که فهمیدم دیگه اون صدای گرمتو نمیشنوم..که دیگه بغلم نمیکنی...ینی بعد تو قراره چی بشه این زندگی مهربون ترینم...:(((

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂👌🏻

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 من مرد نیستم،ولی رویاش تا ابد باهامه، پس بهم خرده نگیرید به خاطر عکس پروفایل🙏🏻  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم✨ هممون تنهاییم! هرچقدر تنهاتر، تعداد پست بیشتر...🙂 درخواست دوستی قبول نمیکنم💙
2706