2733

چشم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کاری به ظاهر ندارم سن برا من مهمه لطفا به نظرم احترام بزارین

اختلاف زیادی نداریم

اینهمه سرسختی عجیبه

شمام ۳۲ سالته

کم نیستش 

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
اختلاف زیادی نداریماینهمه سرسختی عجیبهشمام ۳۲ سالتهکم نیستش

بله نهایتا میخوام با یه پسر ۳۵-۳۶ باشم این نظر شخصیه منه 

شما هم میتونین نظر شخصی خودتون و داشته باشین 

بله نهایتا میخوام با یه پسر ۳۵-۳۶ باشم این نظر شخصیه منه شما هم میتونین نظر شخصی خودتون و داشته باشی ...

شخصی تا حدی هستش

من عضو همدم و آدم و حوا هستم

بخاطر همون بشما پیشنهاد دادم

اصلا اونجا متاهل و آدمهای بدرد نخور وجود نداره

دلیل ازدواج نکردم ..دنبال ایده الم

پسره ۳۵ ساله بعید میدونم دختر ۳۲ انتخاب کنه ..چون میتونه ۲۸ ساله انتخاب کنه 

اگر همین جوری با این فکر جلو بری..بعید نیستش کلا مجرد بمونی

حتما تجدید نظر کن ..یا باید کوتاه بیایی یا تا الان همین نتیجه ای که گرفتی رو دوبار همین نتیجه برات اتفاق میفته

شخصی تا حدی هستشمن عضو همدم و آدم و حوا هستمبخاطر همون بشما پیشنهاد دادماصلا اونجا متاهل و آدمهای بد ...

اگر این مدلی سن یه دختره و شرایطشو تو چشمش کنی بعید میدونم بتونین نظرشو جلب کنین 

بله پسر میتونه از ۲۰ ساله انتخاب داشته باشه تا ۴۰ ساله دختر هم میتونه از کوچیکتر انتخاب داشته باشه تا ۲۰ سال بزرگ‌تر بل شرایط مالی فوق العاده 

اگر این مدلی سن یه دختره و شرایطشو تو چشمش کنی بعید میدونم بتونین نظرشو جلب کنین بله پسر میتونه از ۲ ...

اگرم کسی درخواست آشنایی میده برای ازدواج نیست فقط آشنایی اگر واقعا دختر خوبی بود تازه اونم با کمک مشاور ازدواج آدم جلو میره

قطعا دخترها بخصوص که سی رو رد میکنن .واقعا ظاهرشون پیرتر میشه ..

خودت باید تکلیف ات رو با خودت مشخص کنی ‌که واقعا قصد ازدواج داری .تجدید نظر کن ‌.بعدش در مورد ملاک هات چرا با مشاور ازدواج حرف نمیزنی

اگرم کسی درخواست آشنایی میده برای ازدواج نیست فقط آشنایی اگر واقعا دختر خوبی بود تازه اونم با کمک مش ...

پسرا خیلی اخه شاداب میمونن همه یا اضافه وزن دارن یا ریزش مو یا موهای سفید !

از همه بدتر کلی بی حوصلگی و بی اعتمادی به خاطر گذشته شون 

ظاهر من شبیه یه دختر ۲۶ سالس کسی باورش نمیشه ۳۲ سالمه 

پسرا خیلی اخه شاداب میمونن همه یا اضافه وزن دارن یا ریزش مو یا موهای سفید !از همه بدتر کلی بی حوصلگی ...

دختر ۴۰ ساله میگه به سی میخورم

ولی اینها همش تلقین هستش

دقیقا سی به بعد خیلی تغییر میکنن

حواست به سنت باشه 

خواستم بهت تلنگر بزنم

همدم و آدم حوا عضو شو

سنت بالاست

2706