2733

😔😔 عین سگ پشیمونم . 

دیرور فشار اقتصادی بهم اومده بود ، حقوقمو نریخته ، ادم خوبیه ها .  بعد داخل دفتر اندازه نصف حقوقم پول نقد بود ، . منم تو دلم عصبی شدم گفتم کاش حدااقل همون نقدو میذاشت وردارم 

چون بهش دست نزده ، یعنی نیومده محل کار اصلا ،که بگم احتیاج داشته نداده. 

چیکار کنم دست خودم نبود دیروز هوس میوه نوبرونه کرده بودم . 😔 نتونستم بخرم ، . غذای خوبی هم دیشب نخورده بودم . 

ناراحت شدم گفتم پول تو دفتر بود و من اینجوری تو این وضعیتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صلوات و فاتحه میفرستم . وجدانم یه جوری شده.

میفهمم

میخای از یکی ک احکام بلده بپرس

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
    تیکر هدفمه 👍نام کاربریم آرزومه✌️🌱🦋                         سالها طول میکشه که یه شبه موفق بشی 🦋💙                 
شما کاندید ریاست جمهوری بشی من بهت رای میدم😀

😂😂😂 

بخدا صبح دیدم حقوق مامانمم نریختن. از قرض کردنم بدم میاد 

یه تیکه طلامو تعویض کردم  ارزونترشو خریدم ، بخاطر پول

اره دیگه. هرچی میکشم از کم روییه ، ادم هیچوقت با صابکارش صمیمی نشه

بدتر ظلم داری در حق خودت میکنی هرچی پرو تر بهتر اینجوری معذرت میخام فقط سواری دادن مفته حقتو بگیر بجا حرص خوردن چون داری زحمت میکشی حقوقت هروقت پول نقد بود بردار بعدم بگو برداشتم انقد حقوقمو اضاف کاراتم قشنگ بنویس بگیر

2706