2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه کسی تو عنوان تاپیک مشکلشو بگه و من بتونم کمک بدم حتما میرم تو تاپیکش

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
الان فقط استیکر گریه گذاشتی به داد چی برسیم?

توتاپیک قبلم نوشتم حتی یه نفر کمکم نکرد تنهام نمیدونم چی کار کنم😭😭😭حرکت بچم ضعیف و کم شده یعنی اتفاق بدی داره میفته،استرس گرفتم

توتاپیک قبلم نوشتم حتی یه نفر کمکم نکرد تنهام نمیدونم چی کار کنم😭😭😭حرکت بچم ضعیف و کم شده یعنی ات ...

خب الان توقع داری دکتر زنان بیاد جواب بده عزیزم اینجور مسائل مهمه شکلات بخور له سمت چپ دراز بکش اگه دیدی خیلی کمه برو دکتر چکاب شو .

اگه کسی تو عنوان تاپیک مشکلشو بگه و من بتونم کمک بدم حتما میرم تو تاپیکش

من ۲۸هفته و ۴ روزمه بچم خیلی حرکت میکرد جوری که از روی شکمم کامل مشخص بود اما امروز حرکاتش خیلی کم و ضعیف شده،شیرینی خوردم دو سه بار حرکت کرد اما مثل قبلا نیست تنهام دارم از استرس میمرم

من ۲۸هفته و ۴ روزمه بچم خیلی حرکت میکرد جوری که از روی شکمم کامل مشخص بود اما امروز حرکاتش خیلی کم و ...

به نظر من اشکال نداره منم پسرم همینطور بود چند روز اونقدر زیاد تکون میخورد یه دفه دو سه روز در طول روز حرکتش رو شاید یکی دو بار ضعیف احساس میکردم الان هم الهی شکر 9 سالشه نگران نباش چیزی نیست اگه دیدی دو سه روز اینجوری بود محض اطمینان برو دکتر نیازی نیست کسی پیشت باشه من تو دوره بارداری تنها بودم بیشتر خودم میرفتم دکتر و بهداشت آژانس بگیر برو بهداشت یا پیش دکترت

2706