2733
عنوان

فکر کنم منو بندازن تو گونی ببرن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 45 پست
همین الان به همه اعلام کن که قصد خودکشی،پریدن از بلندی،کوبیدن سرت به در و دیوار و.... رو نداری 😂شوخ ...

🤣🤣🤣چرا ه دو تا بچه هام فکر نکردم اون لحظه😑😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

البته اگر میخوایم وضع تغییر کنه که باید رای بدیم قربونت بشم

حیف که کاربریم رو دوست دارم

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
البته اگر میخوایم وضع تغییر کنه که باید رای بدیم قربونت بشم

🤣🤣دست و بالم بسته است وگرنه.... 

هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست،  بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست.                                                                 حرف های دل یک دختر آریایی                                                                                                                                       (خودم نوشتم) 
حیف که کاربریم رو دوست دارم

ما که دعوا و خصومت  نداریم عزیز دلم  اول یه بوس برای شما

بعد هم شما نظرت رو بگو منم میگم  اتفاقا خیلی خوبه بحث آزاد باشه همه ماشاءالله کامل و عاقل هستن استدلال هاشون رو بگن و جمع بندی بکنن تصمیم بگیرن

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ما که دعوا و خصومت نداریم عزیز دلم اول یه بوس برای شمابعد هم شما نظرت رو بگو منم میگم اتفاقا خیلی ...

عزیز دلم برو تاپیک مدل خودت اینجا ما بحثی نداریم ☺️راستی بوس ب خودت عزیز دلم

کچی‌کورد
جو تاپیکو بد نکن لطفا با این حرفا،جوش فان

بله چشم.من قصدم اصلا بد کردن جو تاپیک نبود.حرف بدی هم نزدم نه توهینی نه چیزی صرفا نظرم رو گفتم

حالا هم دوستان تمایل به این صحبت ها ندارن خب راجبش حرف نمیزنیم  

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ما که دعوا و خصومت نداریم عزیز دلم اول یه بوس برای شمابعد هم شما نظرت رو بگو منم میگم اتفاقا خیلی ...

نه معلومه که دعوا نداریم ولی تو این سایت آزادی بیان معنای نداره

سریع تعلیق میکنن 

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀
2706