2733
عنوان

چالش های شروع زندگی مشترک

121 بازدید | 14 پست

یه روز همسرم خیلی بهم گفت چرا فلان کارو اینجوری انجام میدی

چرا سبزی اینجوری پاک میکنی

چرا کنسروا رو نشسته گذاشتی یخچال

چرا گوجه های سالادت ریزه

چرا خونه مامانت هیچ کاری نکردی

منم اخرش اشکم در اومد. خیلی ناراحت شد. گفت من فقط دوست دارم از همه با سلیقه تر باشی و دوست دارم بچه هام بهت افتخار کنن. 

آخرشم پرسید هنوز دوسم داری
از اون به بعد بهم چیزی نمیگه که ناراحت نشم. همش حس میکنم از همه کارام تو خونه چندشش میشه
خودشم انقدر استرسش بالا رفته که دز قبلی قرصاش دیگه جواب نمیده. دائم پیش روانپزشک و روانشناسه. میریزه تو خودش

خودش میگه تو خرید وسایل خیلی خوش سلیقه ای همه میگن. ولی تو این زمینه خیلی رو مخشم. 

هی بهش میگم موردی رو مخته بهم بگو نریز تو خودت. نمیگه میترسه ناراحت بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه معمولا مردا تو ریز کارای خونه نباید نظر بدن و ادم ناراحت میشه ولی حساس نشو توام

نگرانیم از استرس بالاشه. نمیخوام دز قرصاش زیاد بشه. قبل ازدواج با برا استرس قرص با دز پایین میخورد

آخه مرد رو چه به این کارا ، مرد که نباید توی این مسایل دخالت کنه نظر بده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .

🤣🤣فكر مبكردم دلايل بحث ما اولاي ازدواج مسخره بوده نگو همه همينن

اوايل واقعا حتي جاروي ساده هم بلد نبودم شوهرم گفت زير تشك مبلارم جارو كن كم مونده بود سكته كنم بهش گفتم از اين ب بعد بايد پوستم كلفتشه گريه 

نگرانیم از استرس بالاشه. نمیخوام دز قرصاش زیاد بشه. قبل ازدواج با برا استرس قرص با دز پایین میخورد

خب شاید تو فشار های مالی چیزیه 

ربطی نداره به خاطد این کارا استرسش بالا بره

آخه مرد رو چه به این کارا ، مرد که نباید توی این مسایل دخالت کنه نظر بده

نظر که میده هیچ استرسم میگیره. بالا سرم وای میشه ببینه چجوری میشورم . نمک کی میریزم. منم دستپاچه میشم قر و قاطی میکنم. اونم فکر میکنه از بلد نبودنمه. میره رو مخش

اینا هنوز چالش نیست😁🤌🏻

شوهر منم هنوزم از این گیرا میده حالا کمتر 

ولی چالش های زندگی مشترک بعد از بچه دار شدن شروع میشه

من و تو شاید دنیامون یکی بود...شاید رویامون یکی بود...💖زندگیمون هرچقدرم زهرمار باشه بازم با تو قشنگه همسرم😁😍قربون اخمالوی خودم💖🌼 زندگی زیباست ای زیبا پسند/ساده اندیشان به زیبایی رسند/آنچنان زیباست این بی بازگشت/کز برایش میتوان از جان گذشت🫂🫀یه روزی یه کودک درون داشتم که الان خیلی وقته رفته ، الان بهم میگن بزرگ شدی ، بزرگ شدن همون دل شکستگیه؟!🖤/قصد دارم بودنم مفید باشه برای سایت کاربرسال۹۹هستم 🌼می‌خوام از هرچیزی هر تجربه ای دارم در اختیارتون بزارم 🌱/.با افتخار لر هستم🫀/کلی آموزش قنادی قراره بزارم براتون👌🏻🌼 دلبرمومشکی۲💕
نظر که میده هیچ استرسم میگیره. بالا سرم وای میشه ببینه چجوری میشورم . نمک کی میریزم. منم دستپاچه میش ...

اون روانشناسش بهش نمیگه توی این کارای زنونه دخالت نکن دوبار جدی دعواش کن بگو یا خودت انجام بده یا اینکه من دارم انجام میدم دور و بر من نباش اعصابم رو به هم بریزی منم پس فردا مثل خودت مجبور شم قرص بخورم 

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
اینا هنوز چالش نیست😁🤌🏻شوهر منم هنوزم از این گیرا میده حالا کمتر ولی چالش های زندگی مشترک بعد از ب ...

یا خدا من هنوز بچه دار نشدم 

ولی یکدفعه داشتیم سر بوی سطل اشغال بحث میکردیم 

من گفتم اه اه بوی پی پی بچه میده 

بعد اون گفت اگر بوی پی پی بچه این من  از خونه فرار میکنم

فک کنم قرار بعدا سرش داستان داشت باشیم  

2706