2733

نمیدونم باید چه حسی داشته باشم

از یه طرف خوشحالم هیجان دارم

از یه طرف چون بینمون شکرابه یه جوریه اوضاع

درواقع نه قهریم نه آشتی...

اصلا نمیدونم دوستیم یا نه

نمیدونم رفتم اونجا باید باهاش گرم بگیرم یا نه

میترسم من برم گرم بگیرم اون بی‌محلی کنه

قسمت جالب ماجرا اینجاست که خونشون رو به روی خونه‌ی ماعه بعد تالار قراره یه ساعت هم تو پارکینگ ما بزنن برقصن

خلاصه احساسات عجیب و مزخرفی رو دارم تجربه می‌کنم

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

به نظرم باهاش گرم بگیر بعدا پشیمون میشی

چقدر این جمله برام عجیب و تکان دهنده بود:همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                                         همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی  💜                                                       I wana take you somewhere so know I care/but it's so cold and I don't know where/I brought you daffodils in a pretty string/but they won't flower like they did last spring

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همین عروسی رو بهونه کن کدورت هارو کنار بزارین بگین و بخندین

والا من یه ماه قبل عروسی خواستم باهاش آشتی کنم اون نخواست

الانم یه روز گرم میگیره یه روز سرده نمیدونم فازش چیع

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم

وا این مسخره بازیا چیه 

اگه قهرین که نباید دعوت میکرد یا اگه دعوت میکرد نباید می‌رفتی

حالا که دعوت شدی و خودتم میری، پس طرف میزبانت حساب میشه، نمی‌دونم گرم بگیرم باهاش یا نه چیه دیگه

دلم واقعی شدن سناریوهای ذهنمو میخواد.
دعوتت کرده یا اون هم نه

دعوتم نکرده بود میرفتم به نظرت؟😐

چون فامیلیم خانوادگی دعوتیم

والا من یه ماه قبل عروسی خواستم باهاش آشتی کنم اون نخواستالانم یه روز گرم میگیره یه روز سرده نمیدونم ...

اون دیگ بره سر زندگی مث همیشه نمیتونه باهات صحبت کنه بالاخره اختیارش از دستش خارج میشه حالا هم باهاش بگو بخند این ی شبم تموم بشه 

جان منی❤️
استرس هیچیو نداشته باش اگه رفتی پیشش و باهات صمیمی بود تو هم ادامه بده ولی اگه دیدی نبود مثل خودش سر ...

آره نظرم خودمم همینه هرجور رفتار کرد مثل خودش باشم

ممنون

2706