2733

یکی  دو روز دیگه بهار تموم میشه و تابستون میاد

بیایید بگید خاطره ی چه تابستونی تو ذهنتون مونده؟؟؟

که ایده بگیریم

12 سالم بود

چقدر این جمله برام عجیب و تکان دهنده بود:همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                                         همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی  💜                                                       I wana take you somewhere so know I care/but it's so cold and I don't know where/I brought you daffodils in a pretty string/but they won't flower like they did last spring

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تابستونی که عاشق شده بودم برای خیلی سال پیشه هر روز میرفتم پارک از دور ببینمش

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

بهترین تابستونا تابستونای بچگی و بی دغدغگی و بی خبری بود 

حالا حتی اگه خودتم مشکلی نداشته باشی ، مردمت رو که تو این وضع میبینی  بهت خوش نمیگذره 

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

سال ۹۵ که ۲۴سالم بود تو تیرماه تنهایی رفتم شمال ۲هفته موندم از شمال برگشتم عشقم اومد خواستگاریم و شهریور عقد کردیم بهترین سال زندگیم بود

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش بچه هام چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر و دختر کوچولوی من مامان عاشقتونه😍😍

ما از برج یک تابستونمون شروع میشه اصن هوا جوریه که فکر نمیکنی بهاره 

بهترین تابستون عمرم زمانی بود که وقتی مدرسه تعطیل میشد میرفتم روستا خونه مامان بزرگم آخ که چقد خوب بود 

آخه تو این دنیا چند نفر شکل توان 

یه تابستون که هنوز خونمون به یه شهر دیگه نرفته بود

با دوستام رفتیم باغ دوروز موندیم

با خانواده رفتیم شمال

هروز با گرمای شدید بازم با دوستام بیرون بودیم

سینما،استخر،اتاق فرار،طبیعت گردی و کوه نوردی ۶صبح 

باشگاه و بقیه چیزا🙂

2706