2733
شخصیت نذاشته واسه خودش دیگه باید یه جاهایی آدم فکر هم بکنه واسه پول هر کاری نکنه

اگه مصاحبه هاشو گوش داده باشین تاحالا صدهزار بار گفته من برای شادی دل مردم اینکارو میکنم 

معلومه ک احتیاجی نداره ک بخواد برای پولش اینکارارو بکنه

یه مشت سلبریتیم داریم ک دارن از جیب مردم میخورن ولی مردمی نیستن و پشیزی برای مردم احترام قائل نیستن چه برسه بخوان کاری برای شاد کردن مردیم بکنن

البته ک آهنگب خودش به درکی رسیده ک این کامنتا براش مهم نباشه و نیتش چیزی دیگه باشه 

من نمیدانستم معنی هرگز را♤ توچرا بازنگشتی دیگر ¿
اگه مصاحبه هاشو گوش داده باشین تاحالا صدهزار بار گفته من برای شادی دل مردم اینکارو میکنم معلومه ک اح ...

موفق باشن 

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هستنو انشالله موفقیتشون روزافزون

میدونین عزیزم موضوع اینا نیست 

خیلی طنزپردازان مطرح تو جهان و تو کشور خودمون هستن که بازیشون اجراشون طنز هست اما حالت دلقک پیدا نکردن

مثل چارلی چاپلین که لقب سر بهشون اعطا شد یا آقای مدیری انقدر برنامه رو زیبا با شخصیت با حرفای بسیار سودمند اجرا میکنن 

پشت اینا یه متن هست یا مجریان و طنازان دیگه مثل آقای فرضیایی

ادم باید فکر بکنه به وجهه خودش بین مردم 

گزیده کار باشن 

طوری شده تهیه کننده ها یه میز میذارن ایشونو میارن واسه عذر میخوام چرت گفتن 

ازشون سو استفاده میکنن مقصر خود ایشونن 

نظر شما محترم گل منم موافقم ولی...

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹💖گل در بر و می در کف و معشوق به کام است❤ سلطان جهانم به چنین روز غلام است ❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

به طنزاش خندیدیم ولی حس میکنم چیزی که نشون میده نیست و خیلی آدم عصبی به نظر میرسه در واقعیت زندگیش .

نمی‌دونم چرا اما احساس میکنم همش ماسک و نقابه.

پائولو کوئیلو:این که بدانی در راه درستی هستی یک چیز است،و این که فکر کنی راه درست فقط همین است یک چیز دیگر...ماهرگز نمی توانیم درباره‌ی زندگی دیگران قضاوت کنیم، هرکس رنج ها و چشم پوشی های خودش را دارد!💚منو توی تاپیک های مذهبی ،ختم، چهله و دعا تگ کنید💚اگر سوالی در زمینه های زبان انگلیسی و مهاجرت داشتید بپرسید خوشحال میشم اگر بتونم کمکتون کنم💚کارل پوپر:اگر چه در دانش کمی که داریم با یکدیگر متفاوتیم اما در نادانی بی نهایت‌مان همه باهم برابریم💚

اینکه از هر موقعیتی میتونه لحظه طنز درست کنه ،هوش فوق العاده ای داره و برام جالبه که بی ادب نیست 

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐