2733
عنوان

سن نامزدی داخل شهرتون معمولا چقدره ؟همه بیایین 😁😁✅️

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 98 پست
همع مجازی انگار یه آدم دیگه میشن بعد تو زندگی واقعی ۴۶سالگی همینا میگن خیلی دیره

واقعا دیر هست !

متوسط عمر آدما ۸۰ ساله طرف بیش از نیمی از عمرشو مجردی سپری کرده 

خارج اون حتی اگه همون روز اول عقد اقدام به بارداری کنن در نهایت با فرزندش ۴۶ ساااال اختلاف داره میدونی این موضوع چقدر برای اون بچه دردناکه ؟

اینکه طرف ۲۰ سال بشه مادرش یه پیرزن ۶۶ ساله اس 

من خودم دوست صمیمم دوران مدرسه سر همین موضوع هیچ وقت مادرش رو برای جلسات مدرسه خبر نمی‌کرد چون خجالت میکشید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۳۵ به بالا شمالم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
لرستان.همع سنی داریم اکثریت زیر ۲۰

واقعا لرستان زیر 20 نرماله من یکی واسه میشناسم میفهمه دختر زیر 20 تو فامیل ما شوهر دادن همش میگه واییی چه کم البته بروجردن والا یه تو میگه انگار نه اینکه هر دو لریم

چرا برای همه نسخه میپیچی اتفاقا هستن چنین دخترایی

عزیزم اتفاقا هستن ، که خب کمن . مگر تو شهر های کوچیک و روستا ها که خانواده ها نظارت مستقیمی روی زندگی بچه هاشون دارن و رفت و امد ها بیشتره . 

نسخه رو هم همگانی نپیچیدم ، یه چیز نسبتا عمومی رو شرح دادم . شما بالا بری پایین بیای سبک زندگی تو شهر های بزرگی مثل تهران با ده ملیون جمعیت ، اصفهان با سه ملیون جمعیت ، مشهد و ...  به این سمت رفته چون مردم میخوان دختراشون برن دانشگاه و این روند دانشگاه رفتن رو میپذیرن که ممکنه توی یه شهر دیگه کامل بشه . 

همه جوری هست ولی سن ازدواج شهرمون خیلی پایینه

حتی ۱۳هم هست 

برای مامان شدنم یه صلوات بفرستین🙏🌿بچه موتو۸ماه ازدست دادم 💔دعاکنیدبرام دغدغه هام حل میشه وخدابه خودموخانوادم سلامتی وحال خوش بده هرکی صلوات فرستادبگه منم براش بفرستم♥️🌹

ولی الان مشکلات و تاپیک هایی که خانم ها تو نی نی سایت بابت خانواده همسر و مشکلاتشون از نظر درامد و خرجی و ارتباطی میزنن و همه هم متاهل هستن ، کاملا مشخص شد منشاش چی هست 😂

2706