2733
عنوان

کسی اینطوری بوده خجالت میکشم🥲

183 بازدید | 14 پست

دوستان من  زود به زود حموم میرم مخصوصا تابستون یک روز درمیون بیشتر موقع ها هم هر روز 

ولی موهام خستم کردن😭کوتاهم هست 

خیلیم خوب موهامو میشورم

همش چربهههههههه و شوره داره من برم کجا از دست شوره و چربی مو 

پنجاه مدل شامپو گرفتم جواب نداده 

روم نمیشه برم بیرون موهامو ببینن انگار صد ساله حموم نرفتم با اینکه همیشه تو حمومم که داد مامانم درمیاد دیگه 

شما دارویی محلولی چیزی می‌شناسین که جواب بگیرم؟

یه بارم رفتم دکتر قبلاً دوسه تا سرم و روغن و شامپو نوشت با قرص ولی هیچ کدوم اثر نکرد چرت بودن 

دیگه خسته شدم🫠

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شامپو تریاکموهات پر میشنسرت چرب نمیشهشوره.ها کمتر میشن

خیلی ممنون عزیزم❤️

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋
باید بری دکتر عزیزم تخصصی مشکلت

رفتم عزیزم متخصص پوست و مو فایده ای نداشت دیگه پیگیر دکترم نشدم

شامپو کلیر میزنی؟

آره عزیزم یه دوره طولانی میزدم بی فایده بود حتی اونم

وقت شستن موهات خیلی موهاتو ماساژ نده چون بدتر باعث میشه غده های چربی سرت تحریک بشن و چربی بیشتری تول ...

واقعا ؟من نمیدونستم 

آخه عزیزم اونطوریم خوب موهام تمیز نمیشه واقعا موندم چیکار کنم

مشگل از ابه شهرتونه توی مسافرتم یه شهر دیگه اینجوری بودی؟

شاید چی بگم 

نه توی مسافرت خیلی کمتر 

واقعا ؟من نمیدونستم آخه عزیزم اونطوریم خوب موهام تمیز نمیشه واقعا موندم چیکار کنم

بله عزیزم 

منظورم اینه ریشه موهاتو خیلی چنگ نزن وگرنه ساقه‌ی موهات رو میتونی خوب بشوری 

2706