2733
عنوان

بدنسازی

78 بازدید | 21 پست

سلام بچها من ۱ساال بیشتر شده که بدن سازی میرم و بلدم اکثر حرکتامو الان هم خیلی گرون شده شهریش هم اینکه ساک ورزشی مو دزدیدن 💔💔💔💔 گفتم حرکتامو تو خونه بزنم و اونایی که با سیمکش هست رو شبیه سازی کنم با دمبل بزنم بنظرتون خوبه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و اینم بگم باشگاه کوچیکه و شلوغغغغ اکثر دستگاه‌ها خراب است و تهویه باشگاه هم همینطور و اصلاً نظافت را یت نمی‌کنند خانم‌های توی باشگاه نه حوله‌ای نه چیزی این منو خیلی عذاب میده گفتم تمرین‌های توی اینستا را ببینم و بزنم

و اینم بگم باشگاه کوچیکه و شلوغغغغ اکثر دستگاه‌ها خراب است و تهویه باشگاه هم همینطور و اصلاً نظافت ر ...

اینم خیلی خوبه تاثیر داره واقعا ، من خودم قبلا نصف باشگاه نصف خونه ورزش میکردم ، باشگاه ی خوبی ای که داره اینه که مجبوری ورزش کنی . میتونی هم باشگاهتو عوض کنی

بعضی روزها،انسان فقط خسته است،نه تنهاست،نه غمگین،نه عاشق،فقط خسته است ...
خب تاثیری دیدی توی انداممت‌من میخوام‌ چاق‌‌شم‌ خوبه بدنسازی‌ برای من؟

آآره خیلی من ماه اول خیلی رعایت می‌کردم هیچ نوع شیرینی نمی‌خوردم فست فود هم همینطور توی یک ماه ۱۰ کیلو کم کردم ۷۰ کیلو بودم برای چاق شدن هم ‌تونی بری باشگاه ولی باید کربوهیدرات زیادی مصرف کنی و همچنین مکمل زیر نظر دکتر یا مربی با تجربه تاکید می‌کنم مربی با تجربه

خب تاثیری دیدی توی انداممت‌من میخوام‌ چاق‌‌شم‌ خوبه بدنسازی‌ برای من؟

وای پروفایلت مثل پروف اینستا منه ی لحظه نمیدونم چرا ترسیدم😭😂

بعضی روزها،انسان فقط خسته است،نه تنهاست،نه غمگین،نه عاشق،فقط خسته است ...
اینم خیلی خوبه تاثیر داره واقعا ، من خودم قبلا نصف باشگاه نصف خونه ورزش میکردم ، باشگاه ی خوبی ای که ...

ععزیز دلم باشگاه نزدیک خونمون نیست ولی امروز برنامه ورزشیمو کامل زدم و خیلی بیشتر عرق کردم توی باشگاه صلاً نظارت روی چیزی نمی‌کنند مثلاً دستگاه‌هایشان اگر خراب شه تا سه چهار ماه ا اصلاً درست نمی‌کنند خیلی بده

2706