2733

خانم های گل من تو یه محله ی خوب یه خونه ی ۲۰۰ متری نو ساز دارم که حیاط بزرگ داره و طبقه ی همکفه دو خوابه س و از حیاط هم به جای پارکینگ برای دو تا ماشینمون استفاده میکنیم

فقط مشکل اینه که با مادر شوهرم تو یه محله ایم و همسایه هامون همه پیر و بی اعصابن و نمیزارن بچه هام برن تو کوچه بازی کنن 

و یه آپارتمان نو ساز سه خوابه هم توی یه محلی دیگه که یه یکی دو درجه از اینجا پایین تره دارم 

فقط مشکلش اینه که فقط جای یه پارکینگ داره

ولی در مورد همسایه ها چیزی نمیدونم ولی حسنی که داره اینه که اط مادر شوهرم دورم 

شما باشین تو کدوم یکی میشینین

بر این باورم در هر قدمی خدا را دارم  

هرکجا که آرامش اعصاب و روان باشه

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تو خونه ی ویلایی میشنم واهمیتی به دیگران نمیدم چرا باید بچه هامو توی آپارتمان محدود کنم در صورتیکه خونه ی حیاط دار دارم.به دروهمسایه و مادر شوهر اهمیت نمیدم.اونا برن جابجا بشن اگه نمیتونن تحمل کنن

هیچ‌کدومهر دو رو بفروش برو یه جای دورتر یه خونه خوب با همسایه‌های خوب بخر.

همسرمم همینو میگه 

میگه بریم بالا شهر خونه بگیریم 

آخه فروش دو تا خونه با هم برام یهته

بر این باورم در هر قدمی خدا را دارم  
2706