2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم

اسم یه آدم یا قبیله شاید بوده. اینو کسایی که دنبال اتحاد کشورای ترک زبانن میگن، 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
دوست پسرم ترکیه ای هست😐😂بعد این کلمه رو گفت نمیدونم منظورش چیه

مگه تو ترکی؟؟؟؟ 

لابد تو فاز تورانه، چون جدیدن بیشترشون از این حرفا میزنن که میخواییم هممون یکی بشیم و...

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            
یعنی اسم نیست؟پس چرا دوست پسرم اینو گفت

ازخودش بپرس چراگفته به هرحال اون اهل ترکیست شایدمنظورش بامایکی نباشه .نه اسم نیس توضیحشوکه برات گذاشتم 

🍂یاد تو حس قشنگیست که در دل دارم.چه تو باشی،چه نباشی،نگهش میدارم.🍂
ن ترک نیستم ولی بلدم معنی این کلمه رو نفهمیدم فقطیعنی اسم نیست؟

نه

اصلا حرف چی شد که اینو گفت؟

2706