2733
راه ندادن؟؟

۵دقیقه مونده بود یعنی تا. میفامو نو گذاشتیم .گفتن بیاین داخل راه دادنی را ک دادن .اما .استرس گرفتمون .من و ۲از دوستام هیچکدومون درست جواب ندادیم .همش تقصیر این سرویس بی شرفه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

۵دقیقه مونده بود یعنی تا. میفامو نو گذاشتیم .گفتن بیاین داخل راه دادنی را ک دادن .اما .استرس گرفتمون ...

بگم بهونه ناراحت میشی؟

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید
بگم بهونه ناراحت میشی؟

بهونه نیست من خودم امروز حالم گند بود

خیلی بد نوشتم حتی سوالایی که بلد بودم میدونستم چجوری باید بنویسم رو یه جوابای عجیب غریب مینوشتم که هیچی افتضاح 

بدترین امتحانی بود که دادم

روح و روان و تسلط خیلی تاثیر میذاره

.Somewhere, I lost a piece of me🌚                 
بهونه نیست من خودم امروز حالم گند بودخیلی بد نوشتم حتی سوالایی که بلد بودم میدونستم چجوری باید بنویس ...

من سر امتحان ریاضی داداش کوچیکمو گم کردم😐

تا یک ربع به امتحان کل شهر رو دنبالش گشتیم مردیم و زنده شدیم تهش پیدا شد رفتم امتحان دادم بیست هم شدم.شاید ادم با ادم فرق داره

اکانت دست چهار نفره دائم  التعلیقی بدبخته که با سیمکارت مادرِ مادر بزرگ دوستشون وارد سایت شدن😇 پس بابت بی ربط بودن تایپ ها گیر ندید