2733
عنوان

همسرم بعد از ازدواج با من نماز نخوند

| مشاهده متن کامل بحث + 2725 بازدید | 129 پست
بهترین جواب همین ،نمیدونم بقیه چرا اصرار دارن تاثیر همسرش

تو اول بگو با کیان زیستی من آن که بگویم که تو کیستی 

بله قطعا ایشون مسیول رفتار شوهرشون نیست 

اما داریم بحث تاثیر پذیری رو می گیم 

دوست گرامی کاشت ناخن باعث باطل شدن وضو و غسل می باشد🌸 چیزی تا ورود به سیاهچاله جمعیتی نمونده حواستون هست ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دیگه مگه این همه ملل پیشرفته مسلمون رو نمی‌بینی همه آواره کشورهای دیگه 😑

👌👌👌👌 از همه بدبخت تر، چه اقتصادی چه اجتماعیی

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
خنده ام میگیر ه بحث نماز میشه میگید مهم انسان بودته روزه میشه مهم اتسان بودنه حجاب میشه مهم انسان بو ...

بله کاملا

ای پدر ما که در آسمانی......نام تو مقدس باد.پادشاهی  تو بیاید،اراده ی تو آنچنان که در آسمان است در زمین نیز جاری شود.نان کفافه ی مارا امروز بده،قرض های ما را برما ببخش.....چنان که ما نیز قرض داران خود را میبخشیم.مارا در آزمایش نیاور،بلکه از شریر رهایی ده.زیرا پادشاهی و قوت جلال تا ابد از آن توست.آمین✝️📿برای آنها که شما را آزار میدهند،دعای خیر نمایید متی۴۵:۵(اولین کاربری ۱۳۹۶)مسیحی آریایی هستم، مستدام باد ایران کوروش.
آخه می‌دونی من تقریبا شروع کرده بودم به خوندم ولی اون رها کرد.

ایرادی نداره گل ،ابدا منظور من این نیس ک شما باعث شدی ،ابدااااا،ولی شما میتونی باعث ترغیب شدنش بشی ،چ زن و شوهرهایی ک با هم شرو کردن ب خوب شدن حال دلاشون ،دونفره خوندن،نماز صب خوندن،سروقت خوندن،پخش قران تو خونه،مناجات پخش کردن،و...بعد مدتی متوجه بیشتر حال خوب شدن خودت میشی و چ بسا شوهرتم میاد این سمتی این باربا عشق بیشتر

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
اونایی ک میگن اعتقادش ضعیف بوده و از ترس خونده و فلان خب اینجورم بوده باشه باز ته دلش حس بوده،الان ا ...

اینکه نماز بهترین مدیتیشن هست رو درست گفتید ..

اما دوستم مگه نماز یه عبادت فردی نیست؟چرا باید کاهلیمون رو گردن شریک زندگیمون بندازیم؟

پدر بنده ۳۰و خورده ایی ساله با مادرم ازدواج کردند..مامانم شاید سالی چندبار نماز بخونه ..اما پدرم دائم‌.پس هرکسی مسول کار خودشه

🤍

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️

نماز خیلی مهمه 

نماز تکلیفه 

نماز مایه ی آرامشه 

بیچاره انسانی که به خدا سجده نکنه و تشکر نکنه

دوست گلم شما دل پاکی دارید که عذاب وجدان گرفتید 

دوستانه ازتون میخوام از همین امروز شما هم شروع به نماز خوندن کنید تا ایشون هم ترغیب بشن

مسلما شما تقصیری ندارید ولی نمیتونین منکر تاثیر و هم نشینی بشید 

از خدا توفیق بخواید ان شالله موفق میشید 

لذت مناجات و نیایش با خدا همیشه هست ولی نماز یه چیز دیگه ست 

سر نمازهاتون من رو هم دعا کنید 

با خدا باش و پادشاهی کن ... بی خدا باش و هرچه خواهی کن
که با دیدن دین و ایین ینفر دین و ایمانت از کف بره؟مسلمان هایی که پس تو خارج زندگی می کنند جلو اون هم ...

ایمان هم درجات ضعیف و قوی داره دیگه 

هر چقدر ایمان قوی تاثیر پذیری کمتر 

دوست گرامی کاشت ناخن باعث باطل شدن وضو و غسل می باشد🌸 چیزی تا ورود به سیاهچاله جمعیتی نمونده حواستون هست ؟؟

میخواین خصوصی پیام بدین کمکتون کنم برای راهکارهای تشویق همسر به نماز.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

اینکه طرف مقابل تاثیر گذار مسلما هست ولی خب منم همسرم نماز نمیخوند ولی خب خداروشکر تو ابن هفت سال باعث نشده من نسبت به اعتقاداتم سست بشم بلکه بعضی جاها اونم همراه خودم آوردم

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉
2706